• BIST 104.289
 • Altın 145,767
 • Dolar 3,5091
 • Euro 4,1835
 • İstanbul 24 °C
 • Ankara 33 °C
 • İzmir 28 °C
 • MEB Müsteşarı açıkladı! TEOG'un yerine o sistem geliyor
 • 2018 SYDV PERSONEL ALIMLARI
 • 100 BİN İŞÇİ ARANIYOR..
 • MEB Müsteşarı açıkladı! TEOG'un yerine o sistem geliyor
 • 2018 SYDV PERSONEL ALIMLARI
 • 100 BİN İŞÇİ ARANIYOR..
Editörler kunfuu  
   
KPSS Şartı Olmadan 118 Personel Alacak
TÜBİTAK personel alımı yapıyor. TÜBİTAK bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere farklı alanlarda ve çeşitli niteliklerde toplamda 118 kişiyi kadrosuna dahil edecek. Sizde TÜBİTAK iş başvurusunda bulunmak için, haberimizin devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

TÜBİTAK 22 Ocak 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, Marmara Araştırma Merkezi ve Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü bölümlerinde toplamda 118 adet Personel Alacak.Alınacak Marmara araştırma Merkezi 65 adet ve Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü 53 adet personel almaktadır. Alınacak olan personellerden aranan genel şartlar ve özel şartlar bulunmaktadır. Sizde Tübitak Mam ve Tübitak Sage iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilen ilanları inceleyerek ve gerekli bağlantılara tıklayarak ilana ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 22 Ocak 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı bölgelerde ve farklı niteliklerde toplamda 65 adet personel alacaktır. Alınacak olan personeller TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezinin aradığı şartlara göre olması gerekmektedir. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezinin adaylardan aradığı şartlar şöyledir:

GENEL NİTELİKLER:

- Askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,

- Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,

- Yurtiçinde herhangi bir seyehat engeli bulunmayan adaylar,

- Herhangi bir taksirli suçu olmayan adaylar,

Her pozisyon için aranan daha fazla genel nitelik mevcuttur ve özel şartlar vardır. Bu şartlara ulaşabilmek için ilanın devamında verilen iilan metnine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 12 Şubat 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, www.mam.tubitak.gov.tr adresinden kariyer başkanlığı altından iş olanakları bölümünden İş Başvuru formunu doldıurarak ve gerekli belgeleri sisteme yükleyerek başvurularını gerçekleştirmrleri gerekmektedir.

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünün personel adaylarından aradığı şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir:

GENEL ŞARTLAR:

- Askerliğini tamamlamış vey askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,

- Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,

- Herhangi bir taksirli suçu bulunmayan adaylar,

- Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim - öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır).

Daha fazla niteliğe ulaşmak için ve özel şartlara ulaşmak için alt kısımlarda verilen ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 12 Şubat 2016 cuma günü saat 17:00 a kadar başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvurular, n “www.sage.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kod seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir
 kunfuu
Editör
Cevap: 0

Oy Ver :
1 2 3 4 5

 
SON YORUMLANANLAR
ÜYE İŞLEMLERİ
FORUMDAN SEÇMELER
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Memurlara Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.