• BIST 89.075
  • Altın 143,352
  • Dolar 3,6283
  • Euro 3,8237
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 10 °C
  • İzmir 13 °C
  • Ziraat Bankası personel alacak ilan bekleniyor
  • YSK seçmen sorgulama sayfası nerede oy kullanacağım
  • Büyükanne Maaşı Başvuru Süresi
  • Ziraat Bankası personel alacak ilan bekleniyor
  • YSK seçmen sorgulama sayfası nerede oy kullanacağım
  • Büyükanne Maaşı Başvuru Süresi
Editörler kunfuu  

Lise Mezunu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Lise mezunu memur personel eleman alımı iş ilanları 2016 için birçok firma yüzlerce ilan vermiştir ve vermeye de devam ediyordur. İlan veren küçük firmalar ya da kurumların yanında büyük kurum ve kuruluşlarda bulunmaktadır. Bunların hangileri olduğuna ise sizlere vereceğimiz linkten bakabilirsiniz.

Lise mezunu memur personel eleman alımı yapacak olan firmalar 2016 yılında bazıları şu şekilde olacaklar.

- KOÇTAŞ,
- TURYAP
- ETSTUR,
- DEDEMAN HOTEL
- CARREFOUR,
- AYAKABI DÜNYASI,
- TURKCELL,
- MNG KARGO,
- KİLER,
- DOĞTAŞ,
- KELEBEK MOBİLYA,
- ARAS KARGO,
- MİGROS,
- SİMİT SARAYI,
ALIM YAPILACAK DEPARTMANLAR'DAN BAZILARI

Satış-Pazarlama   Yiyecek-İçecek Hizmetleri  Müşteri İlişkileri-Crm Satış Danışmanlığı - Tezgahtarlık Üretim  Bakım-Servis-Onarım   Güvenlik Hizmetleri   Operasyon   Mutfak   Satış-Hizmet Sonrası Destek Servis  Mali İşler-Finansman  Eğitim-Öğretim  Kasa   Reyon   Sekreterya-Ofis Yönetimi  Depo   Halkla İlişkiler

Lise mezunu memur personel eleman alımı iş ilanları 2016 de Türkiye’nin hemen hemen her ili için verilmekte olup, şu an için en çok alım yapacak olan iller İstanbul ve Ankara'dır. Alım yapan tüm firmaları ve alım yapılan poziyonlar ile şartları görmek ve verilmiş olan ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz, alta ki linke tıklayabilirsiniz.
http://www.yenibiris.com/lise-mezunu-is-ilanlari

2016 kpss - ATAMA HABERLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN

TWİTTERDEN PERSONEL ALIMI - KPSS GELİŞMELERİNİ TAKİP İÇİN TIKLA 

EZGİ
Editör
Cevap: 0

Oy Ver :
1 2 3 4 5

SON YORUMLANANLAR
ÜYE İŞLEMLERİ
FORUMDAN SEÇMELER
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Memurlara Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.