• BIST 104.001
  • Altın 145,411
  • Dolar 3,5083
  • Euro 4,1894
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 24 °C
  • İzmir 20 °C
  • Edebiyat Mezunlarının Sadece Yüzde 10’u Atanabiliyor
  • MEB Müsteşarı açıkladı! TEOG'un yerine o sistem geliyor
  • 2018 SYDV PERSONEL ALIMLARI
  • Edebiyat Mezunlarının Sadece Yüzde 10’u Atanabiliyor
  • MEB Müsteşarı açıkladı! TEOG'un yerine o sistem geliyor
  • 2018 SYDV PERSONEL ALIMLARI

Mustafa Koç hayatını kaybetti
Mustafa Koç hayatını kaybetti

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, kalp krizi geçirmesinin ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Amerikan Hastanesi'nden yapılan açıklamada yaklaşık 4 saatlik müdahaleye karşın Mustafa Koç'un hayatını kaybettiği belirtildi.

Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, Amerikan Hastanesi çıkışında yaptığı açıklamada, kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un hayatını kaybettiğini açıkladı. Ulusoy, "Çok üzgünüz, canımız kadar sevdiğimiz bir insanı kaybettik" dedi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç spor yaparken kalp krizi geçirdi. Evinin yakınındaki Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Mustafa Koç'a yeniden canlandırma müdahalesi yapıldı. Daha sonra Mustafa Koç'un Beykoz Devlet Hastanesi'nden bir helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesine sevki için hazırlıklara başlandı. Mustafa Koç helikopterle Amerikan Hastanesi'ne sevk edildi.
 kunfuu
Editör
Cevap: 0

Oy Ver :
1 2 3 4 5

SON YORUMLANANLAR
ÜYE İŞLEMLERİ
FORUMDAN SEÇMELER
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Memurlara Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.