• BIST 110.932
 • Altın 175,132
 • Dolar 4,0581
 • Euro 4,9812
 • İstanbul 15 °C
 • Ankara 13 °C
 • İzmir 20 °C
 • Görenlerin yürekleri burkuluyor! Güneşe çıktıklarında.
 • BÜTÜN ACİL NUMARALARI TEK NUMARA OLUYOR.. İŞTE YENİ NUMARA..
 • 2018 kpss ye girecekler tıkla
 • Görenlerin yürekleri burkuluyor! Güneşe çıktıklarında.
 • BÜTÜN ACİL NUMARALARI TEK NUMARA OLUYOR.. İŞTE YENİ NUMARA..
 • 2018 kpss ye girecekler tıkla

Kafkas Üniversitesine 18 Akademik Personel Alımı İlanı

Kafkas Üniversitesine 18 Akademik Personel Alımı İlanı
Kafkas Üniversitesine 18 Akademik Personel Alımı İlanı

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23.,25., ve 26.maddelerinde belirtilen asgari koşulların yanında Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinde belirtilen şartları sağlayanlar arasından öğretim üyesi alınacaktır. A- PROFESÖR BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuruda bulunacak adayların başvurdukları bölüm ve anabilim dalları ile telefon numaraları ve yazışma adreslerinin de belirtildiği dilekçelerine; Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sayfasının Formlar bölümünde bulunan “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinin Profesörlüğe Atanmada Uygulanacak Puan Hesaplama” tablosunun bizzat aday tarafından doldurularak eklenmesi, özgeçmişini, Nüfus Cüzdan Örneğini, 2 adet fotoğrafını, askerlik durum belgesini, sabıkasızlık belgesini, daha önce kamuda çalışmışlığı varsa hizmet belgesini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesi bilimsel yayınlarını, Doçentlik belgesini veya onaylı suretini kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 (Altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.

B- DOÇENT BAŞVURU ŞARTLARI Başvuruda bulunacak adayların başvurdukları bölüm ve anabilim dalları ile telefon numaraları ve yazışma adreslerinin de belirtildiği dilekçelerine; “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinin Doçentliğe Atanmada Uygulanacak Puan Hesaplama” tablosunun bizzat aday tarafından doldurularak eklenmesi, özgeçmişini, nüfus cüzdan örneğini, 2 adet fotoğrafını, askerlik durum belgesini, sabıkasızlık belgesini, daha önce kamuda çalışmışlığı varsa hizmet belgesini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesini, Doçentlik belgesini veya onaylı suretini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan (4) dört takım dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

C- YARDIMCI DOÇENT BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuruda bulunacak adayların başvurdukları bölüm ve anabilim dalları ile telefon numaraları ve yazışma adreslerinin de belirtildiği dilekçelerine; “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinin Yardımcı Doçentliğe Açıktan Atanma veya Naklen Atanmada Uygulanacak Puan Hesaplama” tablosunun bizzat aday tarafından doldurularak eklenmesi, özgeçmişini, nüfus cüzdan örneğini, 2 adet fotoğrafını, askerlik durum belgesini, sabıkasızlık belgesini, daha önce kamuda çalışmışlığı varsa hizmet belgesini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan (4) dört takım dosya ile birlikte ilgili akademik birimlere başvurmaları gerekmektedir. Adaylar için 2547 sayılı Kanun’un 23.maddesi gereğince Üniversitemizde ayrıca Yabancı Dil sınavı yapılacaktır. Adaylara sınav tarihleri başvuruda bulunduğu birimlerce daha sonra duyurulacak olup, Yabancı Dil Sınav sonuçları birimlerince ilan edilecektir. - Tüm başvurular, gazete ilanını takiben 15 gün içerisinde şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Ancak postadaki gecikmelerden ve süresi içerisinde yapılmayan başvurulardan kurumumuz sorumlu olmayacaktır. Başvurular mesai gün ve saatleri içerisinde alınacaktır. - Profesörlüğe başvuracak adaylar yayınları arasında başlıca araştırma eserini bilimsel dosya içerisine koyacakları bir dilekçe ile ayrıca belirteceklerdir. - Profesör ve Doçent kadroları daimi statüdedir.

BİRİMİ ANABİLİM DALI ÜNVANI ADEDİ DERECE AÇIKLAMA

Veteriner Fakültesi HistolojiEmbriyoloji Profesör 1 1 Fen-Edebiyat Fakültesi Biyokimya Profesör 1 1 Veteriner Fakültesi HistolojiEmbriyoloji Doçent 1 1 Veteriner Fakültesi Ce rrahi Doçent 1 1 Fen -Edebiyat Fakültesi Organik Kimya Doçent 1 2 Veteriner Fakültesi Zootekni Yardımcı Doçent 1 3 İlgili Anabilim Dalında doktora yapmış olmak ve kaz yetiştiriciliği konusunda çalışmış olmak İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Muhasebe ve Finansman Yardımcı Doçent 1 3 Muhasebe hileleri ile mücadelede kontrol öz değerlendirmesi konusunda çalışmış olmak İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Yardımcı Doçent 1 1 Finansal başarısızlık ve örgütsel küçülme konusunda çalışmış olmak Eğitim Fakültesi Sınıf Eğ itimi Yardımcı Doçent 1 1 İlk okuma - yazma öğretimi konusunda çalışmış olmak Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Eğitimi Yardımcı Doçent 1 2 Tarih eğitiminde görsel materyal kullanımı konusunda çalışmış olmak Tıp Fakültesi Radyoloji Yardımcı Doçent 1 1 İlgili Anabilim Dalında uzmanlık yapmış olmak Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Yardımcı Doçent 1 3 İlgili Anabilim Dalında uzmanlık yapmış olmak Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Yardımcı Doçent 1 2 İlgili Anabilim Dalında uzmanlık yapmış olmak Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Yardımcı Doçent 1 4 İlgili Anabilim Dalında uzmanlık yapmış olmak Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon Yardımcı Doçent 1 1 İlgili Anabilim Dalında uzmanlık yapmış olmak Tıp Fakültesi Nöroloji Yardımcı Doçent 1 1 İlgili Anabilim Dalında uzmanlık yapmış olmak Kazım Karabekir Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Makine Prog. Yardımcı Doçent 1 4 Makine Eğitimi Anabilim Dalında doktora yapmış olmak Sarıkamış Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Yardımcı Doçent 1 3 Dönüştürücü liderlik konusunda ve turizm otellerinde açık görüşlülük ve paylaşılan vizyon konusunda çalışmış olmak.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Memurlara Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.