• BIST 117.216
 • Altın 165,687
 • Dolar 3,9176
 • Euro 4,8144
 • İstanbul 19 °C
 • Ankara 17 °C
 • İzmir 19 °C
 • SON BİR YILDA YÜZDE 70 ZAM GELDİ!
 • Yeni kanunla Trafikten men cezası geliyor
 • 11. kattan düşen kardeşini havada yakalamıştı! Acı haber az önce geldi.
 • SON BİR YILDA YÜZDE 70 ZAM GELDİ!
 • Yeni kanunla Trafikten men cezası geliyor
 • 11. kattan düşen kardeşini havada yakalamıştı! Acı haber az önce geldi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine 10 Akademik Personel Alımı İlanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine 10 Akademik Personel Alımı İlanı
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine 10 Akademik Personel Alımı İlanı

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi (bakınız: www.personel.mu.edu.tr) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6(altı) nüsha dosyayı (Profesörlük takdim çalışmasının da belirtildiği) ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

1) Bütün adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. 3) Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 

4) Profesör kadrolarına müracaat eden adaylar yayın dosyaları için Personel Dairesi Başkanlığı'ndan gönderim kutusu temin edebilirler. 
5) Hizmet Belgesi Üniversitemiz dışından müracaat edecekler için istenmektedir
 
BİRİM BÖLÜM ABD/PROGRAM UNVAN DER. AÇIKLAMA
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Profesör 1 Konjoktival impresyon sitolojisi ve oküler cerrahide doku yapıştırıcısı kullanımı ile ilgili çalışmaları olmak. Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hast.ve Doğum Profesör 1 Jinekolojik onkoloji cerrahisi yan dal uzmanı olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Plastik, Rekons.ve Estetik Cerrahi Profesör 1 Deneysel serbest doku ve yanık modelleri ile çalışma yapmış olmak. Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi uzmanlık ve El Cerrahisi yan dal uzmanlık belgerine sahip olmak. Eğitim Fakültesi İlköğretim Fen Bilgisi Eğit. Profesör 1 Sorgulama temelli fen/bilim etkinlikleri geliştirme alanında çalışmaları olmak. Fen Fakültesi Biyoloji Biyoloji Profesör 1 Makrofungus Sistematiği ve trüf mantarları hakkında çalışmaları olmak.
Su Ürünleri Fak. Su Ürünleri Temel Bil. Su Ürünleri Temel Bil. Profesör 1 Su Ürünleri Bilim alanında Doçent ünvanı almış ve Deniz Balıkları Sistematiği ile Denizel Biyoçeşitlilik ve Koruma konularında uzmanlaşmış olmak. Su Ürünleri Fak. Su Ürün.Yetiş. Su Ürün.Yetiş. Profesör 1 Balık besleme ve balık yem sektörüyle ilgili çalışmalar yapmış olmak. Su Ürünleri Fak. Su Ürün.Yetiş. Su Ürün.Yetiş. Profesör 1 Akuatik toksikoloji, Yumuşakça ve eklem bacaklı türlerin yetiştiriciliği konularında çalışmalar yapmış olmak.
Spor Bilimleri Fak. Antrenörlük Eğit. Profesör 1 Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Alanında Doçentliğini almış olmak ve çocuklarda fiziksel uygunluk üzerine çalışmaları olmak. Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizm. Yat Kaptanlığı Profesör 1 Deniz Bilimleri ve Mühendisliği alanında doçent, kıyı alanları yönetimi, uzaktan algılama ile kıyı çizgisi değişimi konularında bilimsel çalışmaları olmak.
NOT: Yukarıdaki ilanın duyurusu 08/02/2016 tarihinde Sabah Gazetesi'nde yayımlanmış olup, son müracaat tarihi 22/02/2016 (Mesai bitimi) dir. 
 

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Memurlara Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.