• BIST 105.417
 • Altın 377,355
 • Dolar 6,8128
 • Euro 7,5343
 • İstanbul 17 °C
 • Ankara 23 °C
 • İzmir 20 °C
 • YEDİKLİM'DEN ÜCRETSİZ DERS VİDEOLARI YOUTUBE KANALI
 • Anında öldü! Sokaktan çığlıklar yükseldi
 • Modern tarihin en karanlık kışı mı olacak?
 • YEDİKLİM'DEN ÜCRETSİZ DERS VİDEOLARI YOUTUBE KANALI
 • Anında öldü! Sokaktan çığlıklar yükseldi
 • Modern tarihin en karanlık kışı mı olacak?

Üyelik

MEMURLARA HABER'E HOŞ GELDİNİZ :) MEMURLARA HABER KURULUŞUNDAN ÇOK KISA BİR SÜRE GEÇMESİNE RAĞMEN 4 MİLYON ZİYARETÇİ SAYISINA ULAŞMIŞTIR.

Sitemize üye olduğunuzda Forumumuzda yazışabilir, yüzlerce kpss, Meb ,Ösym dökümanlarımızı sitemiz ''Dökümanlar'' menüsünden ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayrıca üye olduğunuzda sitemizden yine Türkiyede tek olarak ücretsiz seri ilan verebilir, ve dershane sahibiyseniz dershanenizi ücretsiz olarak binlerce ziyaretçi çeken ''Dershaneler'' menüsüne ekleyebilirsiniz!

Forumumuzda   ''Becayiş'' bölümümüze konu açabilir , becayiş yapmak için yüzlerce kişiyle yazışabilir mesajlaşabilirsiniz.

Forumdaki yazışmalarınızda ve Memurlara Haberde "Üye Adı"nız görünecektir. Seçilen "Üye Adı" daha sonra değiştirilemeyecektir. Profilinizde isminizin ve bilgilerinizin  görünmemesini istiyorsanız üye girişi yaptıktan sonra profilinizden  ''Hızlı Erişim - Bilgi Güncelleme'' ye girip gerekli düzenlemeleri yapınız. Memurlara Haber.Com  üye sayısı, BİNLERCE OLDUĞU İÇİN  üye adı seçiminde, sisteme daha önce kayıt edilmemiş bir üye adını seçmeniz gerekmektedir.

Forumdaki yazışmalarınızda hakaret ,aşağılama, küfür vb. yapmamalısınız. Aksi takdirde davalık olabileceğinizi, Memurlara Haber.Com'un yazışmalarınızda sorumluluk kabul etmediğini önemle hatırlatıyoruz.

Kullanıcılar www.memurlarahaber.com sitesine üye olduktan sonra içeriklere yorum ekleyebilirler. Yorumlar ekleyen kullanıcının sorumluluğundadır. www.memurlarahaber.com  sitesi içeriklere yapılan yorumlarla ilgili olarak hiçbir yasal sorumluluk kabul etmez.

İyi yazışmalar.

Memurlara Haber bir ailedir. Ailemize hoşgeldiniz.

B- FORUM KURALLARI

1- Üyeler, bilinen kısaltmalar haricinde büyük harfle başlayan başlık açmamalıdır. Başlık açarken, vurgu amacıyla birden fazla noktalama işareti veya simge konulmamalıdır. Görüntü kirliliğini önlemek amacıyla, editör bu türden başlıkları silebileceği gibi, düzenleme yoluna da gidebilir. 
 

2- Kategori sayfasındakilerin konuların önemini üyelerin kollektif iradesi belirler.
i- Editör, forum düzenini sağlamak veya tek bir başlık altında toplayarak konu bütünlüğü oluşturmak amacıyla aynı türden başlıkları birleştirme yoluna gidebileceği gibi; üyelerin kendilerini ifade etmesini sağlayan farklı ifadelerdeki başlıklara da izin verebilir. (Başlık birleştirme veya başlık taşıma halinde üyeye bilgi verilir.)
ii- Üyeler tarafından kabul görmediği için forumun alt sayfalarına düşen başlıklar "güncel" ifadesi ile güncellenmemelidir. Kendi açtığı başlığı güncelleyerek forumun rutin akışını bozan üyelere, gerektiğinde, ceza uygulanabilir.
iii- Forumlarda bir mesaj, aynı forum başlığına ya da birden çok forum başlığına tekrarlı olarak gönderilmemelidir.

3- Üyeleri hedef alan başlık açılmamalıdır. Üyeler kedi aralarındaki bilgi alış verişini veya sorunları; hoşgörü ve “çoksesliliğe” dayalı ortak paydalarda, saygın bir metodla çözmelidir.

4- Forumlarda yazılan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Mesajınızın sorumluluğu tamamen size aittir. Memurlara Haber, söz konusu mesajın belirtilen şartlara uygun olmadığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, mesajı yazan kişi ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmektedir.

5- Forumlarda reklam niteliğinde mesajlar bırakmamalıdır. Başka bir sitenin reklamı niteliğindeki mesajlar silinecek ve ilgili üye hakkında ceza uygulanabilecektir.

6- Memurlara Haber editörleri, fikirler karşısında tarafsız kalmakla sorumludur. Ancak, fikir beyan ederken; hakaret içeren, grup veya kişileri küçük düşüren, alaya alan yazışmalar silinecek ve ilgili üye hakkında ceza işlemi uygulanabilecektir.

7- Açılan olumlu ve paylaşımcı bir başlığı sabote eden, ilgili başlığın maksadı dışına çıkarak, bilgiye kısa ve çabuk erişebilme ruhunu zedeleyen üyeler hakkında "ceza" işlemi uygulanacaktır.

8- Birden fazla üyelik adı alarak forum başlıklarındaki paylaşımı sabote eden ve forumun rutin akışını bozan kişilerin tespi edilen üyelik adları iptal edilir.

C- ÜYELİK ADLARI

1- Cinsel çağrışımlar içeren ve genel ahlaki kurallara uygun olmayan Üyelik adları ve siyasi isimler iptal edilecek, bu yönde profil bilgisi düzenleyenlerin üyelikleri iptal edilecektir.

D- ÜYELİK MESAJLAŞMALARI

1- Özel mesaj yoluyla kendisine küfür veya hakaret edilen üye, bu tür mesaj atanları şikayet etmek için, sitemiz bize ulaşın kısmından üye kullanıcı adını bize iletmeleri yada ilgili bölüm Editörlerine mesaj atmaları yeterlidir.

Memurlara Haber Bir ailedir. Ailemize Hoş geldiniz.

Forumlarımızı Görmek için Tıklayınız

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2012 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.