2013 KPSS Tercihleri Ne Zaman? Atanamayanlar üzülmeyin!

2013 KPSS Tercihleri Ne Zaman? Atanamayanlar üzülmeyin!

2012 KPSS'de sadece 7200 memur adayının yüzü güldü. Fakat memur adayları üzülmeyin! 2012 KPSS puanınızla tam 3 merkezi yerleştirmeli memurluk alım ilanlarına başvurabileceksiniz!

2012 KPSS PUANLARIYLA TAM 3 YENİ MERKEZİ MEMUR ALIM İLANINA BAŞVURABİLECEKSİNİZ!

BUNLAR ŞÖYLE:ozel.jpg

MAYIS / HAZİRAN 2013     www.memurlarahaber.com özel haber

- 2013/1 yerleştirmesi: 2013 yılının Haziran sonuna doğru yapılacaktır. Geçen seneye kadar Mayıs’ta yapılan bu yerleştirme, eğitim dönemi sonunda mezun olan adayların da tercih yapabilmesi için artık Haziran’a alınmıştır.

KASIM 2013    www.memurlarahaber.com özel haber

- 2013/2 yerleştirmesi: 2013 yılı Kasım ayı sonuna doğru yapılacaktır. 2013 Haziran ayında kullanılmayan, kullanılıp da yerleşme olmayan ve yerleşip de göreve başlamayan/başlatılmayan artık kadroların kullanıldığı yerleştirmedir.

MAYIS / HAZİRAN 2014

- 2014/1 yerleştirmesi: 2014 yılının Haziran sonuna doğru yapılacaktır.

Merkezi alımlar haricinde onlarca kurum da memur almaktadır. Tüm bu alımlara da 2012 KPSS puanlarınızla başvurabileceksiniz. Bu yapılan tüm alımlar kurumsal yerleştirmedir ve bu alımlara da başvurup yeriniz beğenmediğinizde gitmeme şansınız da vardır.  Merkezi yerleştirmeler dışında kazandığınız her türlü memurluk kadrolarına gitmeme durumunuzda merkezi yerleştirmelere hiçbir kısıtlama olmadan başvurabilirsiniz.  MEMURLARA HABER.COM ÖZEL

YENİ MEMUR ALIM İLANLARINI KAÇIRMAMAK VE BUNUN GİBİ ÖZEL KPSS MEMUR HABERLERİMİZİ KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ SAYFAMIZA TIKLABEĞEN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.