35 yıllık evliliği iç çamaşırı bitirdi

35 yıllık evliliği iç çamaşırı bitirdi

35 YILLIK EVLİLİĞİ İÇ ÇAMAŞIRI VE PR_EZER_VATİF BİTİRDİ!

Kadın doğum uzmanı Hüsniye Kadıoğlu, 35 yıllık ürolog eşi Prof. Dr. Teoman Cem'e yazlık evde bulduğu iç çamaşırı ve pre-zer-vatif için eşine boşanma davası açtı.

Kadın doğum uzmanı Hüsniye Kadıoğlu, 10 milyon lira tazminat ve aylık 50 bin lira nafaka talebiyle 35 yıllık ürolog eşi Prof. Dr. Teoman Cem’e boşanma davası açtı.

İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı eski öğretim üyesi ve Epiderm Poliklinikleri’nin hissedarı Prof. Dr. Teoman Cem Kadıoğlu’na, 35 yıllık eşi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Hüsniye Kadıoğlu, 10 milyon lira tazminat ve aylık 50 bin lira nafaka talebiyle boşanma davası açtı.

Dava dilekçesinde, şu iddialara yer verildi: “Şiddetin dozu son dönemlerde iyice artınca Hüsniye Kadıoğlu eşi aleyhine uzaklaştırma kararı aldırmıştır. Hüsniye Kadıoğlu geçen yıl kasım ayında Seyşeller’de bulunan yazlık evlerinde kendisine ait olmayan bir kadın iç çamaşırı bulmuştur.

Hüsniye Kadıoğlu daha önce de yazlık evlerinde bir p-rezerv=atif bulunca eşinin kendisini aldattığından şüphelenmeye başlamıştır. Telefon çalınca eşinden önce telefona bakan Hüsniye Kadıoğlu kişinin 1989 doğumlu ‘Maya T.’ adına kayıtlı olduğunu görmüştür. Maya T.’nin Facebook hesabına bakan Hüsniye Kadıoğlu kapak fotoğrafının Seyşeller’deki yazlık evlerinin önündeki plaj olduğunu fark etmiştir. Maya T.’nin Avrupa ve Amerika’da çekilmiş fotoğraflarını da inceleyen Hüsniye Kadıoğlu, aynı tarihlerde eşinin de aynı ülkelere seyahat ettiğini hatırlamıştır

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.