Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından İKİ Önemli Duyuru

Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından İKİ Önemli Duyuru

Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından iki Önemli Duyuru

Yabancı Dil Yeterlilik SınavıEklenme Tarihi: 04 Ekim 2018
Yabancı Dil Programlarına (Arapça, İngilizce) İkinci Üniversite kapsamında kayıt yaptırmak isteyen ancak Yabancı Dil Yeterlilik belgesi olmayan adaylar için 9 Ekim 2018 Salı günü ücretsiz dil yeterlilik sınavı yapılacaktır.

Koşullar

https://aof.anadolu.edu.tr/kayit sayfasından başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Bu nedenle kayıt olmak isteyen adayların mutlaka kayıt başvurusu olması gerekmektedir.

Ödeme yapabilirler ancak başvuru yapıp ödeme yapmayanlarda sınav başvurusu yapabilir.Kayıt başvurusu yapan tüm adayların 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden sınav yeri tercihi ve başvuru yapması zorunludur.

Kayıt başvurusu yapmış ancak https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ üzerinden başvurusu olmayanlar sınava alınmayacaktır.Geçen sene dil yeterlilik sınavına girmiş ancak başarısız olmuş ya da dil yeterlilik sınavına girmemiş, bu sene kayıt yenilemek isteyen ancak dil yeterlilik belgesini hala alamamış öğrenciler yapılacak bu sınava 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden başvuru yapmak zorundadırlar.

DİĞER DUYURU

AÖF Sosyal Hizmet Lisans Programı Sosyal Hizmet Uygulaması I Dersi DuyurusuEklenme Tarihi: 04 Ekim 2018
AÖF Sosyal Hizmet Lisans Programına Sağlık Lisans Tamamlama yoluyla kayıt yaptıran öğrenciler ile Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan öğrenciler Sosyal Hizmet Uygulaması I-II Derslerini aşağıda belirtilen esaslara göre Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşların Sosyal Hizmet Birimlerinde yapabilirler.

Uygulama dersleri, AÖF’nin uygulama dersine ilişkin kılavuz ve eklerinde yer alan formlar kullanılarak yapılır.Uygulama dersleri, AÖF’nin akademik takvimine göre yürütülür.Uygulama dersleri, hafta içi mesai saatlerinde gerçekleştirilir.Öğrenci, uygulama yapabilmek için kayıt yenileme işlemleri sırasında e-Devlet üzerinden “Adli Sicil Kayıt” belgesini alır ve elektronik ortamda AÖF’e gönderir.Öğrenci, uygulama dersine başlayabilmek için e-Portfolyo sistemindeki “Sosyal Hizmet Uygulaması I-II Dersi Uygulama Usul ve Esasları Öğrenci Taahhütnamesi”ni onaylar.Uygulama dersleri Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurum/kuruluşların sosyal hizmet birimlerinde “kuruluş danışmanının” rehberliğinde yürütülür.Sağlık Lisans Tamamlama yoluyla kayıt yaptıranlar ile Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda personel olarak çalışan öğrenciler, uygulama dersi başvurusunu, çalıştığı sağlık kurum/kuruluşuna yapar. Başvurular, sağlık kurum/kuruluşu yetkilisi tarafından resmi yazıyla İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilir. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından söz konusu başvuru onaylandıktan sonra; öğrenci, uygulama kurumu ve uygulama sürecinde öğrenciye rehberlik edecek danışmana (kuruluş danışmanı) ilişkin bilgiler İl Sağlık Müdürlüğünce AÖF’e gönderilir.İl Sağlık Müdürlüğünden AÖF’e gelen uygulama kuruluşu/öğrenci/kuruluş danışmanı bilgileri AÖF tarafından e-Portfolyo sistemine yüklenir.
NOT: ÇALIŞILAN KURUM/KURULUŞA YAPILACAK BAŞVURULAR 12 EKİM 2018 TARİHİNE KADAR TAMAMLANMALIDIR. BU TARİHTEN SONRA YAPILACAK BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Uygulama dersine ilişkin iş ve işlemlerinizin ivedilikle tamamlanabilmesi için aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurunuz.

https://goo.gl/forms/0HpgPKo2D55K4MKC3

TÜM PERSONEL - MEMUR- KPSS İLANLARI CEBİNE ÜCRETSİZ GELSİN HİÇBİR İLANI KAÇIRMA TIKLA

KPSS VE PERSONEL-İŞÇİ- MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN

FACEBOOK MEMUR PERSONEL ALIMLARI GRUBUNA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

 KPSS GELİŞMELERİ PERSONEL ALIMLARI TWİTTERDE TIKLA TAKİP ET

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.