Adalet Bakanlığı 237 personel alımı yapacak.

Adalet Bakanlığı 237 personel alımı yapacak.

Adalet bakanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere şoför alımı, kaloriferci alımı, aşçı alımı, mühendis alımı ve teknisyen alımı olmak üzere 237 personel alımı yapacak.

 Yayınlanmış olan iş ilanlarında Adalet bakanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere şoför alımı, kaloriferci alımı, aşçı alımı, mühendis alımı ve teknisyen alımı olmak üzere 237 personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanan ilana başvuru yapmak için aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açın.

https://www.turkiye.gov.tr/adalet-is-basvurusu

Son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak açıklanmıştır.

adalet-edevlet-2.jpgdestek1-1.jpgdestek2-1.jpgdestek3-1.jpg

 

form-1.jpgBAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Lise Mezunu destek görevlisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

KOLAY İŞ BULMAK İÇİN BU 4 ŞEYİ YAPIN!

  1. 1- 30 Bin Personel Alımını kaçırmamak için hemen buraya tıklayıp Türkiye'nin En iyi Youtube iş ilanları kanalına abone olup Bildirim zilini açın!
  2. 2- Türkiye'nin En iyi Cep uygulamasını indirin iş ilanlarını ücretsiz cebinize iletelim!
  3. TÜRKİYE'NİN EN İYİ İŞ İLANLARI TELEGRAM GRUBU. 1000 KİŞİ ANLIK YAZIŞIYOR HİÇBİR İŞ İLANINI KAÇIRMIYOR TIKLA SENDE ARAMIZA GEL
  4. FACEBOOKTA TÜRKİYENİN EN İYİ TYP VE İŞ İLANLARI KPSS MEMUR ALIMLARI GRUBU TIKLA SENDE ARAMIZA GEL

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.