Belediye İyi Maaşlı Çiftçi Alıyor 9 Ekim 2018

Belediye İyi Maaşlı Çiftçi Alıyor 9 Ekim 2018

Belediye İyi Maaşlı Çiftçi Alıyor

MUCUR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Son Başvuru Tarihi : 18 Ekim 2018

Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2018

Genel Şartlar ve Notlar

 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

 

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

 

-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

 

-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

 

-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

 

-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

 

-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

 

-Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

 

-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

 

NOT: Talebe başvuracak kişilerin Bahçecilik alanı "İlaçlama" mesleğinde MEB onaylı kurs bitirme sertifikasının olması gerekmektedir.

 

Meslek Bilgileri

 

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Öğrenim Bilgileri

 

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim

En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

 

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi

Mucur Belediyesi Toplantı Salonu 25.10.2018 14:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

 

Yer :

 

Çalışma Adresi : SOLAKLI MAHALLESİ MİLLİ EGEMENLİK CAD. 

040 MUCUR

KIRŞEHİR / TÜRKİYE

 

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

 

İrtibat Bilgileri

 

Adı Soyadı Yazı İşleri Müd.

Ünvanı

Telefon No 03868124007

E-Posta

Diğer Bilgiler

 

İşveren Türü Kamu

Toplam Açık İş Sayısı 1

Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.