Çevre ve Orman Bakanlığı 2012 Memur Alım Tarihleri

Çevre ve Orman Bakanlığı 2012 Memur Alım Tarihleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayımladığı 2012 yılı Performans Programına göre, Bakanlık sözleşmeli personel alımı için Maliye Bakanlığı ile Devlet Personel Başkanlığının onayını beklmektedir.

Çalışma Programında yer alan açıklamalar şu şekildedir:

"Personel Dairesi Başkanlığınca ikincil mevzuatların tamamlanması ile ilgili faaliyetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.ozel.jpg

Bu çerçevede; Çevre ve Şehircilik Uzmanlığı Yönetmeliği 22/12/2011 tarihli ve 28150 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmelik Taslağı hakkında Devlet Personel Başkanlığının uygun görüşü alınmış olup, Resmi Gazete’de yayımlanmak üzere 21/12/2011 tarihli ve 20235 sayılı yazımızla Başbakanlığa sunulmuştur.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Sözleşme Esasları Taslağı görüş alınmak üzere 25/11/2011 tarihli ve 18799 sayılı yazımız ile Maliye Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığına gönderilmiştir. İlgili Kurumların olumlu görüşleri alındıktan sonra Bakanlar Kurulu Kararına sunulacaktır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personelinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik Taslağı hazırlanarak uygun görüşü alınmak üzere 09.01.2012 tarihli ve 424 sayılı yazımızla Devlet Personel Başkanlığına gönderilmiştir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Disiplin Amirleri Yönetmeliği Taslağı hazırlanmış olup, Makamın onayının alınmasını müteakip, ocak ayı içerisinde Devlet Personel Başkanlığının görüşlerine sunulacaktır"
MEMURLARA HABER.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.