Elektrik, su ve doğalgaz faturası ödeyenlere önemli duyuru!

Elektrik, su ve doğalgaz faturası ödeyenlere önemli duyuru!

Elektrik, su ve doğalgaz faturası ödeyenlere önemli duyuru! 100 TL ÖDENECEK

Ypı Kredi Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre elektrik, su, doğalgaz ve diğer faturalar için otomatik ödeme talimatı verdikleri durumda 100 TL’ye varan puan kazanacakları bildirildi.

KAMPANYADAN NASIL FAYDALANABİLİRİZ?

11 Ağustos – 10 Eylül 2021 tarihleri arasında, müşterilerimizin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri; İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.
 
Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Ağustos – 10 Ekim 2021 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.
Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Ekim 2021 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanların yansıtılması 2 iş günü kadar sürebilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.