Farklı kadrolarda alım yapacak Trakya Üniversitesi 65 memur istihdam edecek.

Farklı kadrolarda alım yapacak Trakya Üniversitesi 65 memur istihdam edecek.

Trakya Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadrolarda alım yapacak Trakya Üniversitesi 65 memur istihdam edecek.

Trakya Üniversitesi 3 eczacı, 6 hemşire, 1 psikolog, 1 sağlık teknikeri, 1 mimar, 1 mühendis, 2 tekniker, 2 teknisyen, 18 büro personeli, 22 destek personeli ve 7 güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 65 personel alacak.

trakya-universitesi-11-farkli-kadroda-65-personel-alimi-1.jpgtrakya-universitesi-11-farkli-kadroda-65-personel-alimi-2.jpg

Lisans mezunları için; 2020 KPSSP3 puanını gösteren belge, Ön lisans mezunları için; 2020 KPSSP93 puanını gösteren belge, Ortaöğretim mezunları için; 2020 KPSSP94 puanını gösteren belge gerekmektedir.

Eczacı pozisyonu için KPSS Puanı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde alınacak Eczacı yazılı ve / veya sözlü sınav yoluyla belirlenecek olup, ayrıca duyurulacaktır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adayların bu ilanın gazetede 11 Ağustos 2022 tarihinden itibaren 25 Ağustos 2022 tarihine kadar aşağıdaki belgeler ve 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

Kamu Personel Alımlarını kaçırmamak için iki şeyi yapın

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.