Garanti bankası deneyimsiz banka personeli alımı başvuru ekranı açıldı

Garanti bankası deneyimsiz banka personeli alımı başvuru ekranı açıldı

2022 yılı deneyimsiz banka personeli alımı başvuru ekranı açıldı

Garanti BBVA personel alımı kontenjanları
İstanbul müşteri iletişim merkezi- müşteri temsilcisi alımı, Sivas müşteri iletişim merkezi - müşteri temsilcisi alımı, müşteri danışmanı-İstanbul alımı olmak üzere yeni kadrolara özellikle deneyimsiz personel alımı başladı. İşte branşlar bazında tüm şartlar ve süreç.
 
Banka personeli alımı başvuru mezuniyet şartları
Müşteri danışmanı-İstanbul ili personel alımı için üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezunsanız, İstanbul'da ikamet ediyorsanız, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş, tercihen Segem Sertifikası’na sahip adaylar başvurabilir.

SİVAS müşteri iletişim merkezi - müşteri temsilcisi personel alımı için en az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisi, mezun, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, Sivas’ta ikamet eden, günde 7 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecek,

İstanbul müşteri iletişim merkezi- müşteri temsilcisi personel alımı için  En az lisans ya da meslek yüksekokulu öğrenci veya mezun, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek, haftanın herhangi 5 günü çalışabilecek adaylar başvurabilir.

Personel alımı başvuru süreci
DENEYİMSİZ Garanti BBVA banka personeli alımı için başvuruları bankanın kariyer internet sitesinden hemen yapılabilir. Aşağıdaki bağlantıdan direkt olarak deneyim şartı aranmadan başvuru yapılabilecek ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

DEVAM EDEN İLANLAR
26074
MÜŞTERİ DANIŞMANI-İSTANBUL


26020
SİVAS MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ - MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

25991
İSTANBUL MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ- MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Göster

Başvuru ekranı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.