Gaziantep Üniversitesi  384 personel alımı yapacağını bildirdi.

Gaziantep Üniversitesi 384 personel alımı yapacağını bildirdi.

Kamu hastanede çalıştırılmak üzere 384 personel alımı yapacağını bildirdi.

110 erkek Temizlik Hizmetleri Personeli lise, 1 erkek Şoför lise, 3 Sağlık Personeli lise, 31 erkek Koruma ve Güvenlik Görevlisi lise, 5 kadın Koruma ve Güvenlik Görevlisi lise, 4 Tekniker önlisans, 31 Sağlık Teknikeri önlisans, 9 Büro Personeli önlisans, 1 Biyolog lisans, 1 Sağlık Personeli lisans, 8 Büro Personeli lisans, toplamda 180 Hemşire işe alınacak olup; 100 Hemşire lise 80 Hemşire lisans mezunu şartları ile personel alımları gerçekleştirilecektir.

Kılavuzda belirtilen başvuru belgeleri dahilinde gerçekleştirilecek müracaatlar için belirlenen son başvuru tarihi 30 Mart 2023’tür. Başvuru yeri ‘Gaziantep Üniversite Personel Dairesi Başkanlığı’ olup müracaatlar şahsen yapılmalıdır.

2022 yılındaki KPSS sınavına katılmış olma zorunluluğu getirilmiştir. Çünkü işe alım süreci boyunca yazılı veya sözlü sınav söz konusu olmayacaktır.


Adayların sıralamasında KPSS puanına bakılacaktır. Lise mezunları için P94, önlisans mezunları için P93 ve lisans mezunları için de P3 puan türüne bakılacaktır. Puanları eşit olan adaylarda sıralama için mezuniyet puanına bakılır. Mezuniyet puanının da eşit olması sonucunda doğum tarihi büyük olan aday işe alınır.

Hemşirelik bölümünde iş başvurusu yapacakların en az 2 yıllık mesleki deneyiminin olması istenmektedir.

Büro Personeli olarak alınacak lise mezunu 1 personel, Hukuk Fakültesi mezunu olan adaylar arasından seçilecektir.


Biyolog kadrosuna alınacak olan personel için; en az 5 (beş) yıl Flowsitometri Laboratuarı ve MRD analizinde deneyimli olması ile birlikte bunu belgeleyebilmesi istenmektedir.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adayların boy uzunluklarının erkekler için en az 1.70 metre, kadınlar için ise en az 1.65 metre olması gerekmektedir. Pozisyon için istenen diğer kriterler:
30 Mart 2023 tarihinde silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına (tarihi geçmemiş olma şartı ile) sahip olmak ve Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.