İki isim iki tarihe dikkat çekti!

İki isim iki tarihe dikkat çekti!

İki isim iki tarihe dikkat çekti! 1 Mart ve 14 Mart'ta ne olacağını açıkladılar: Uykuları kaçıran sözler!

İki isim iki tarihe dikkat çekti! 8 Mart ve 14 Mart’ta ne olacağını açıkladılar: Uykuları kaçıran sözler!
Kahramanmaraş depreminin ardından Türkiye’nin farklı bölgelerinde de depremler meydana geldi. Deprem tahminleri ile gündemde yer alan gök bilimci Frank Hoogerbeets’ten sonra açıklama bu kez de Cübbeli Ahmet Hoca’dan geldi. İşte herkesi korkutan o açıklamalar…

Türkiye’yi derinden sarsan deprem fel-aketinin ardından bölgede çalışmalar devam ederken sallantılarda devam ediyor. Kamuoyundan birçok farklı isim deprem felaketi hakkında açıklama yaparken İstanbul dep-remi içinde uyarılarda bulunuyor. Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Ünlü ise 14 Martı 15 Mart’a bağlayan geceyi işaret ederek ülkede yeni bir fel-aketin oluşabileceğini vurguladı. İşte herkesi korkutan o açıklamalar…Sene içerisinde iki kez bugünleri aktardığını ifade eden Ahmet Hoca, “Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim.” dedi.

Kendisinin astrolog ya da gökbilimci olmadığına değinen Cübbeli Ahmet Hoca, ulemalara bakan biri olduğunu vurguladı. Orada yazanları aktardığını ifade eden Ahmet Hoca, “Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah af-etten, s-av-aştan, beladan, olaylardan bizi korusun.” sözlerini dile getirdi.

Büyüklüğü 7 veya 8’in üzerinde olacak sismik bir olayın gerçekleşebileceğine değinen Frank Hoogerbeets, Dünya, Merkür ve Satürn gezegenlerinin birbirine yakınlaşacağını söyledi. Mart ayının 3’ü veya 4’ünde büyük bir sismik olay yaşanabileceğini ifade eden uzman isim dolunay ile birlikte ayın 11 ve 12’sinde de yeni olaylar yaşanabileceğini söyledi. Abartmadığını ya da herhangi bir korku yaratmaya çalışmadığını vurgulayan Frank Hoogerbeets, kritik gezegen geometrisine Sismik olayları neden olduğunu ve küçümsenmemesi gerektiğinin altını çizdi.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum