İstanbul Metro A.Ş. 315 Mülakatsız Kamu İşçi Alımı Yapıyor! İkametsiz

İstanbul Metro A.Ş. 315 Mülakatsız Kamu İşçi Alımı Yapıyor! İkametsiz

İstanbul Metro A.Ş. İŞKUR (kurumdışı ilanlar), üzerinden kamu işçi alımı yapıyor. Yayınlanan kılavuza göre 7 farklı kadro da 315 işçi alınacak.

 İstanbul Metro, kpss’siz ikametgah şartsız 315 kamu işçi alımı ilanı yayınlandı. En az lise mezunu adaylar başvuru da bulunabileceklerdir.

200 tren sürücüsü alımı: Meslek lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokullarından tercihen elektronik elektronik bölümü mezunu adaylardan alım yapılacaktır. En az B sınıfı ehliyet ve Psiko-teknik belgesi istenmektedir.


1 teknik ressam alımı: Proje tasarım alanın da en az 2 yıl deneyimli olmak. Tercihen revit ve inşaat - mimarı çizim konusun da tecrübe sahibi olunması gerekiyor. İnşaat Teknikerliği veya İnşaat Teknoloji bölümlerden önlisans düzeyin de mezuniyet şartı kurum tarafından aranıyor.

4 sistem emniyet mühendisi alımı: Bölüm şartı aranmaksızın Mühendislik Fakültesi mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan tercihen İngilizce diline hakim olması isteniyor. Kadro da alanın da 2 yıl tecrübe istenmektedir. Aktif olarak sürücü belgesi kullanılması isteniyor.


1 sağlık personeli alımı: Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. 5 yıl tecrübe şartı aranıyor. MS Office uygulamalarında hakim olunması gerekmektedir.

100 istasyon birim amiri alımı: Üniversitelerin herhangi bir bölümünden lisans mezunu olmak gerekiyor. 35 yaşını tamamlamamış dış görünüşe önem veren adayların başvuru yapmaları istenmektedir.

1 şenör alımı: Harita ve Kadastro önlisans mezunu olmak. En az 3 yıl şenör olarak çalışmış olmak. Adayların temel düzey de arazi bilgisi olması istenmektedir.


2 inşaat mühendisi alımı: Lisans düzeyin de Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olunması gerekmektedir. SAP 2000 Autocad programlarına hakim olmak gereklidir. Proje tasarım konusun da adayların tecrübeli olması istenmektedir.

1 mimar alımı: Mimarlık bölümü mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. 4 yıl tecrübe istenmektedir. 3 boyutlu modelleme bilinmesi istenmektedir.

1 harita teknikeri alımı: 2 yıllık Harita ve Kadastro bölümünden mezun olmak. Office programlarını kullanabilen ve Civil 3D programlarına hakim adaylar işe alınacaktır.


Mülakatsız İşçi Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

İlan için başvurular 19 Ocak 2023 tarihin de başlamıştır. Başvurular 31 Ocak 2023 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar müracaatlarını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kariyer sitesi üzerinden elektronik ortam da yapacaklardır.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.