İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi kamu işçi alımı yapıyor

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi kamu işçi alımı yapıyor

12 temizlik personeli, 3 koruma ve güvenlik görevlisi, 4 büro personeli ve 2 can kurtaran alınacaktır

Temizlik Personeli Alımı: 8 kadın ve 4 erkek alınacaktır. 36 yaşına girmemiş olmak. P94 puan türünde puana sahip olmak.


Güvenlik Görevlisi Alımı: Lise mezunları başvuru yapacaklardır. P94 puan türünde ne az 60 puan şartı aranmaktadır. 170 boyundan kısa olmamak ve 85 kilodan fazla kilo olmamak gerekiyor.

Büro Personeli Alımı: Fakülte mezunlarından Yönetim Bilimleri, Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, İşletme Bilgi Yönetimi mezunu olmak gerekiyor. MS Office programlarına hakim olmak isteniyor. 35 yaşından büyük olmamak gerekiyor.

Can Kurtaran Alımı: Lisans mezunları başvuru yapacaklardır. P3 puan türünde en az 70 puana sahip olmak gerekiyor. Üç yıl deneyimli olmak ve bu durumu Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından alınacak olan hizmet döküm belgesi ile belgelendirmek ile ilgilidir.


Devlet Memuru Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi ilanına başvuru yapacak olanlar için 13 Mart 2023 – 25 Mart 2023 tarihleri arasında başvuru yapabilecekleri açıklanmıştır. Başvurular Üniversitenin Personel Daire Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. 

BAŞVURU ŞARTLARI
1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları sağlıyor olmak.
2. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
3. Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca
sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde fesih tarihinden, sözleşmeyi yenilememeleri
hâlinde sözleşmenin bitiminden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması.
4. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ ve ZAMANI
1. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’ de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Başlama Tarihi 13.03.2023 - Bitiş Tarihi 27.03.2023 mesai bitimi.
2. Başvurular Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.
3. Posta yoluyla yapılacak başvurularda, postadaki gecikmeler nedeniyle son başvuru tarihinden sonra Üniversitemize ulaşan başvurular kabul edilmeyecektir.
4. Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan yalnızca birine başvuru yapabilecektir. Birden fazla pozisyona başvuru yapan adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.
5. Eksik bilgi/belge ile yapılan başvurular ve imzasız başvuru formları değerlendirmeye alınmayacaktır. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.