İşte Tarım ve Orman Bakanlığı 2024 - 2025 Kamu işçilerinin Toplu iş sözleşmesi

İşte Tarım ve Orman Bakanlığı 2024 - 2025 Kamu işçilerinin Toplu iş sözleşmesi

Türkiye'de ilkkez sizlere haber yapıyoruz. Memurlara HABER COM ÖZEL HABER

İşte sendika dan yapılan açıklama ve yeni kazanımlar

T.C Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü ve bağlı iş yerlerinde 9. Dönem toplu iş sözleşmesi Orman Genel Müdürlüğü toplantı salonunda imzalanmıştır.

Toplantıya orman Genel müdürü Bekir Karacabey, Genel müdür Yardımcısı Recep Ateş Orman Genel müdürü Personel Dairesi Başkanı Emin Özalp Daire Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın Şube Müdürü Kadir Sorgun katılım sağladılar

Tarım Orman Bakanlığı adına Personel Genel Müdürü Adem Dinç İşçi İşveren Dairesi Başkanı İsmail Şakıma Şube Müdürü Hayriye Uslu katıldılar

Kamu İşverenleri Sendikası TÜHİS adına Genel Sekreter Adnan Çiçek Genel Sekreter yardımcısı Şerafettin Güler ve Hasan Yılmaz, Uzmanlar Ahmet Sarıkaya ile Fahriye Arıkan katıldılar.

Öz Orman iş Sendikası adına Genel Başkan Settar Aslan, Genel Başkan Yardımcıları Ali Bilgin, Zeki Sungur Kızılkaya, Ramazan Gün katıldılar.

Öz Orman İş Sendikası olarak yetki belgesini almış olmamıza rağmen malum sendika tarafından yetkimize itiraz edilmiş, bu itiraz süreci yaklaşık altı ay sürmüştür.

Siz değerli emekçilere daha iyi bir gelecek sunabilmek için başlattığımız toplu iş sözleşme süreci bugün itibariyle ek kazanımlar ile imzalanmıştır.

Geriye dönük farkların ödenmesi konusunda Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile görüşme sağlanarak en kısa sürede ödenmesi konusunda mutabakata varılmıştır.

Tüm üyelerimize, orman Genel müdürlüğü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar teşkilatına 9. dönem toplu iş sözleşmesinin hayırlı olmasını dileriz.

55471400287513991256-15.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum