Karadeniz Teknik Üniversitesi Bayan Büro Personeli alacağını belirtti

Karadeniz Teknik Üniversitesi Bayan Büro Personeli alacağını belirtti

Personel ihtiyacını karşılamak üzere yeni alımlar gerçekleştirmek üzere Karadeniz Teknik Üniversitesi Bayan Büro Personeli alacağını belirtti

Alınacak Branş Türü

Büro Personeli Alımı (Bayan).


Personel Adaylarında Aranacak Nitelikler

Çağrı Merkezi uzmanlığı sertifikasına sahip olunması. Vardiyalı çalışabilecek. Adayların çalışmasına engel teşvik edici sağlık problemleri ve psikolojik bozukluğu bulunmaması gerekmektedir. Sağlık kurullarından tam teşekkürlü çalışmasına engel teşvik edici bir durumu göstermediğini kanaat gösteren evrak türünü bulundurmaları. Personel adayların 2020 yılında gerçekleşen ön lisans kamu seçme sınavına katılmış olunması. Herhangi bir kamu kurumundan emekli olmayıp yaşlılık bakım aylığı alınmıyor alınması.

Kişilerin herhangi bir ön lisans dallarından mezun olmaları gerekmektedir.

Adayların mezuniyet olduğu en son okul diploması. 2020 Yılında girilmiş Kamu seçme sınavlarına girildiğine dair sonuç belgesi. Adayların herhangi bir kurumdan emekli olmadığını gösteren sosyal güvenlik kurumlarından evrak türlerini bulundurmaları. Türkiye Cumhuriyeti Nüfus fotokopisi. Bulunan sertifikaları ve deneyim belgesini gösteren evrak türü isteniyor.

Başvuru tarih süreçleri ve evrak türleri

Aday kişilerin 27 Eylül 2022 ile 11 Ekim 2022 tarihleri arasındaKTÜ personel Dairesi başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Trabzon şehrine alım başvuruları Türkiye genelinden yapılacak.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.