KPSS 60 puanla 157 personel istihdamı yapılacak

KPSS 60 puanla 157 personel istihdamı yapılacak

Düzce Üniversitesi personel alımı iş ilanları kılavuzu yayımlandı

Düzce Üniversitesi Unvanlar Ve Şartları

10 Büro Personeli Alımı; önlisans Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Nüfus ve Vatandaşlık, Çağrı Merkezi Hizmetleri ya da Sosyal Güvenlik mezunu olmak.


10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı; Özel Güvenlik ve Koruma mezunu ve Kimlik kartına sahip olmak.

49 Destek Personeli Alımı; en az lise mezunu Bahçecilik veya Hasta ve Yaşlı Hizmetleri mezunu olmak veya önlisans programlarından Otobüs Şoförlüğü (Kaptanlık), Otobüs Şoförlüğü, Otobüs Kaptanlığı mezunu olmak.

1 Fizyoterapist Alımı; lisans düzeyinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon mezunu olmak.

1 Psikolog Alımı; lisans psikoloji mezunu olmak.

1 Mühendis; lisans programlarından biyomedikal mühendisliği mezunu olmak.


4 Ebe; ebelik programlarından lisans denginde mezun olmak.

58 Hemşire Alımı; en az lise okullarından Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik-Ebelik Sağlık Memurluğu mezunu olmak. Veya lisans programlarından ise Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Sağlık Memurluğu mezunu olmak.

20 Sağlık Teknikeri Alımı; önlisans Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım, diyaliz, Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Radyoterapi mezunu olmak.


3 Diğer Sağlık Personeli Alımı; lise mezunu okullardan Acil Sağlık Hizmetleri veya Anestezi ve Reanimasyon mezunu olmak. Lisans mezunu adayların ise perfüzyon mezunu olmaları gerekiyor.

Üniversite Sağlık Personeli Alımı Başvuru Süreçleri

Düzce Üniversitesi başvuruları 01 Şubat 2023 ile 15 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular Düzce Üniversitesi internet sitesi üzerinden Sözleşmeli Personel Başvuru ve Sonuç İşlemleri sayfasından yapılacak.

Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek
üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2 nci
maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır.
Başvurular 01.02.2023 – 15.02.2023 tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının resmi internet sayfası
www.personel.duzce.edu.tr adresinde yer alan “Sözleşmeli Personel Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmından online olarak yapılacaktır. Online harici
yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.