KPSS SORU VE CEVAP KİTAPÇIKLARI YAYINDA

KPSS SORU VE CEVAP KİTAPÇIKLARI YAYINDA

KPSS Lisans sınavı soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarının görüntüsü erişime açıldı

2012-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans: Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi

7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan 2012-KPSS Lisans sınavına ait soru kitapçıkları ve cevap kâğıtlarının görüntüleri ile cevapLARI sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 13 Ağustos 2012günü saat 17.00’den itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da https://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

MEMURLARA HABER.COM DİPNOT: ÖSYM SORU VE CEVAPLARI ERŞİME AÇARKEN HANGİ SORULARA HANGİ CEVAPLAR VERİLDİĞİ SİSTEMDEN GÖZÜKMEMEKTEDİR. ERİŞİMDE SADECE SORULARA HANGİ CEVAPLARIN VERİLDİĞİ GÖZÜKMEKTE VE ADAY HANGİ SORUYA CEVAP VERDİĞİNİ ANLAYAMAMAKTADIR. ÖSYM NİN BU SORUNA ACİL ÇÖZÜM BULMASI GEREKMEKTEDİR. BUNUN GİBİ ÖZEL KPSS HABERLERİMİZİ FACEBOOKTAN TAKİP İÇİN TIKLA SAYFAMIZI BEĞEN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum