Meteoroloji Genel Müdürlüğü 36 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 36 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Lise-MYO-Lisans mezun kişiler arasından 36 kişilik alımların yapılacağı belirtildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü alımı yapılacak unvanlar 6 (altı) sözleşmeli Büro Personeli Alımı, 22 (yirmi iki) sözleşmeli Destek Personeli Alımı (Temizlik Görevlisi) ve 8 (sekiz) sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ile beraber toplamda 36 kontenjan açıldı

Büro personeli alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylar için aranan mezuniyet şartı herhangi bir ön lisans programdan mezun olma ve yapılan KPSS sınavından en az 60 veya üzeri puana sahip olma şartları ile büro personeli alımı yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi alımı ilanlarına başvuru yapacak kişiler için aranan şartlar en az ön lisans mezunu olması, KPSS 60 puana sahip olma, süresi geçmemiş özel güvenlik görevlisi kartının bulunması, yaş şartı itibari ile 18 ile 35 yaş aralığında olma, fiziksel açıdan boyunun 170 cm boyunda olma şartları aranmaktadır.


Temizlik personeli alımı için adayların en az lise mezunu olması ve kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almak gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

5 Ekim yani bugünden itibaren başvurular alınmaya başlanmış olup en geç başvurular 14 Ekim 2022 tarihine kadar başvurular sona erecektir.

Başvurular yalnızca online olarak elektronik ortamda isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden yapılacak olup farklı yollar ile başvurular kabul edilmeyecektir.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.