On dokuz mayıs üniversitesi memur ve işçi alımı yapacaktır

On dokuz mayıs üniversitesi memur ve işçi alımı yapacaktır

On dokuz mayıs üniversitesi kadrosuna hastane personeli alımı olarak 5 farklı pozisyonlar olmak üzere memur ve işçi alımı

Hastane İşçi Alımı Başvuru Şartları

Diğer sağlık personeli alımı (Odyometrİ 1 memur), odyometrİ alanlarından mezun olunması gerekmektedir.

Laborant alımı, tıbbi laboratuvar teknikerliği bölümlerinde ön lisans dan mezun olunması gerekiyor.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı ( 4 kişi personel alınıyor), 2020 kamu personel seçme sınavlarına girmiş ve 60 puan almış olunması, koruma güvenlik alanlarından ön lisans kısımlarından mezun olunması gerekmektedir, Kişiler çevre güvenliği ve asayiş güvenlik kontrolünü sağlanması gerekmektedir. Silahlı silahsız olmak üzere kimlik kartına sahip olunması gerekmektedir.


 
Güvenlik personellerin vardiyalı çalışa bilmeleri ve çalışma esnasında görevine aksatacak Sağlıksal problemleri olmaması gerekmektedir. Vazife gereği askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Adayların 170 cm aşa olmaması ve üstü olması gerekmektedir. Kilo boy endekslerini karşılıyor olacak şekilde alınacaktır.

Temizlik personeli alımı, kamu kurum seçme sınavlarından P94 puan türünden en az 60 puana sahip olması gerekmektedir. Ortaöğretim kurumlardan mezun olunması gerekmektedir.

şoför alımı, personel seçme sınavlarından P94 puan türünden minimum 60 puan türünden alınmış olunması gerekmektedir. Ortaöğretim kurumlardan mezun olması. Vardiyalı çalışa bilecek. Şoförlük alanda evrak posta, eşya taşıma, yükleme teslimat işlerinde görevlendirilecektir.


 
Devlet İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Müracaat tarihi 08 Haziran 2022 ila 22 hHziran 2022 tarihleri arasında başvurular devam edecektir.

Adaylar On dokuz mayıs üniversitesine şahsen başvurular yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.