Şubatta 2013 Özür grubu Ataması Olacak mı?

Şubatta 2013 Özür grubu Ataması Olacak mı?

Şubatta 2013 Özür grubu Ataması Olacak mı?

Öğretmenlerin gönlünde 2013 Şubat ayında öğretmenlere özür grubu ataması yapılması yatıyor. Peki bu gerçekleşebilir mi?ozel.jpg

Dinçer  göreve geldiği günden beri  eğitim camiasında birçok ilkleri yaşattı.

Örneğin özür grubu atamalarını Şubat ayında kaldırdı. Sadece tek atama Ağustos ayına bırakarak öğretmenlerden büyük tepki aldı. 

Ayrıca il emri uygulamasını da kaldırarak birçok öğretmenin eşlerinin yanına gidememesine neden oldu. TÜM BUNLARDAN Tepki alınca da Zihinsel Engelliler Öğretmenliği ve Teknoloji Tasarım öğretmeniği branşlarını seçen Öğretmenlerin eş durumu atamalarını yaptı. Bununla da yetinmedi yine de atanamayan öğretmenlere düz Memurluğun yolunu açtı.

Dinçer bununla da yetinmedi alan değişikliğini getirerek  4+4+4 sistemiyle branş fazlası durumuna düşen 42 Bin Sınıf öğretmeninin alan değiştirmesine de vize verdi.

Tüm bunları neden yazıyoruz?

Şubatta Öğretmen ataması olabilir mi?

Dinçer geçen yılda hatırlanacağı üzere tek atama yapılacaktır demesine rağmen ikinci bir atama yapılmasına vize vermişti. Dinçerin kamuoyu baskısı gördüğü anda  kararlarını delerek yeni bir çözüm önerisi getirdiği görülüyor.

Öğretmenler Facebook gruplarında , twitterde ve mitinglerde baskıya devam etmeleri halinde bizim görüşümüz atamanın olabileceği yönündedir.

Bizler Memurlara Haber olarak 2013 Şubatta Öğretmenlere özür grubu ataması yapılması için öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

2013 ŞUBAT ATAMASI GELİŞMELERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.