Teknik Öğretmenler TBMM ve MEB'le Görüştü

Teknik Öğretmenler TBMM ve MEB'le Görüştü

ARKADAŞLAR! DÜN YEDİ GÖRÜŞME YAPTIK.AKP,MHP,CHP GRUP BAŞKAN VEKİLLERİ,MÜSTEŞAR YARDIMCISI SALİH ÇELİK VE MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI ORHAN ERDEM'LE GÖRÜŞTÜK.

İŞTE YAŞANANLAR BİRİNCİ AĞIZDAN: son.20121004011454.jpg

MECLİSTEKİ GÖRÜŞMELERİMİZ OLUMLU GEÇTİ.SİYASİLER DURUMU AZ ÇOK BİLİYORLARDI FAKAT TEKNİK ÖĞRETMENLER ŞİMDİYE KADAR SUSTUKLARI İÇİN OLAYIN İÇ YÜZÜNDEN ÇOĞU HABERSİZDİ.DURUMU AKTARDIK ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ SUNDUK.MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ BU SORUNLA İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPCAKLARINI VE SORU OLARAK MECLİSE SUNCAKLARINI SÖYLEDİ.BÜTÜN GRUP BAŞKAN VEKİLLERİ SUNDUĞUMUZ RAPORLARIN DIŞINDA KENDİLERİ SORUNLARLA İLGİLİ TEKER TEKER NOTLAR ALDILAR. SONRASINDA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA GEÇTİK ÖNCE SALİH ÇELİKLE GÖRÜŞTÜK.KENDİSİ DE BİR KAÇ ÇÖZM ÖNERİSİ ÜZERİNDE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.ORHAN ERDEM DERDİMİZİ EN GÜZEL DİNLEYEN KİŞİYDİ BENCE.O DA BAZI NOTLAR ALDI VE TOPLANTIDA ÖMER DİNÇER'E SUNACAĞINI SÖYLEDİ.BİZİ SABIRLA DİNLEDİ UZUNCA BİR ZAMAN.YANİ BİZ FİTİLİ ATEŞLEDİK.BUNDAN SONRA BU GÖRÜŞMELERİN VE MİTİNGLERİN DEVAM ETMESİ GEREK.KARARLI OLDUĞUMUZU GÖRMELİLER.ANKARA'DAKİ ARKADAŞLAR GÖRÜŞMELERİ SÜRDÜRECEKTİR BİZDE KATILIM SAĞLARIZ GÖRÜŞMELERE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE.İLLERDE DE TOPLANTILARA DEVAM EDERİZ.VE İLLERDEKİ PARTİLERİN KAPILARINI AŞINDIRIRIZ.BİR SONRAKİ MİTİNGİ PLANLAR BUNUN DA DEVAMLILIĞINI SAĞLARIZ.BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKIRSAK DAĞILIRSAK HİÇ BİR ŞEY GEÇMEZ ELİMİZE.VE BUNCA EMEK YOK OLUR GİDER.ORHAN ERDEM'İN DE DEDİĞİ GİBİ OLAYI BU GÖRÜŞMELERİNİZ VE KARARLILIĞINIZ ÇÖZECEKTİR..

2013 TEKNİK VE MESLEKİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNLARININ ÖNEMLİ GELİŞMELERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLABEĞEN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum