THY İşkur üstünden kadrolu işçi ilanları vermiştir

THY İşkur üstünden kadrolu işçi ilanları vermiştir

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN AŞAĞIDAKİ İLAN NUMARALARINA YAPILACAKTIR

Başvuru şartları alım yapılacak iller, kadro ve sayısı aşağıda verilmiştir.

Muğla/ Milas: 3 sosyal destek hizmetleri elemanı

İstanbul/Beyoğlu: 1 garson

Muğla/Milas: büro personeli

Muğla/Dalaman: 4 beden işçisi

Muğla/Fethiye: 1 sosyal destek hizmetleri elemanı

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN AŞAĞIDAKİ İLAN NUMARALARINA YAPILACAKTIR

İŞTE TEKER TEKER İLAN DETAYLARI SİZLERLE

Muğla/Fethiye 1 sosyal destek hizmetleri elemanı duyurusu

Başvuru yapacak olan adayların en az önlisans en fazla ise lisans mezunu olması gerekmektedir. Adaylardan en az 2 yıl alanında tecrübe istenmektedir. 25-40 yaş arasında erkek ve kadın adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.


Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. İŞKUR iş ilanı numarası 00007152503. Adayların başvurularını 9 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir

Kadro Başvuru Şartları:

Muğla/Milas 3 sosyal destek hizmetleri elemanı duyurusu

Başvuru yapacak olan personellerin en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. En az lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir. THY tarafından yayınlanan bu ilana erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Tercihen Muğla ili, Milas ve Bodrum ilçelerinde yaşaması gerekmektedir. Adayların askerliğini fiilen yapmış veya muaf olmaları gerekmektedir.


Adaylar başvurularını 17 Kasım 2022 tarihine kadar, İŞKUR iş ilanları resmi internet sitesi üzerinden yapacaklardır. İŞKUR ilan numarası: 00007111313

İstanbul/Beyoğlu 1 garson duyurusu

İşe alınacak olan personelle THY bünyesinde Çin lokantasında istihdam edilecektir. Adaylardan en az 1 yıl garsonluk alanında tecrübe istenmektedir. 18-40 yaş arasında olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Fakat yayınlanan ilana göre A1 seviyesinde İngilizce istenmektedir. Kadın personel alınacak olup, kadın adayların başvuruları incelemeye alınacaktır. 25-40 yaş aralığındaki erkek ve kadın personeller başvuru yapabilir.


Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabileceklerdir. İŞKUR ilan numarası: 00007142615. Son başvuru tarihi 30 Kasım 2022

Muğla/Milas büro personeli duyurusu

En az ilkokul mezunu erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilirler. Engelli personeli kadrosunda alım yapılacaktır. Daimi kadro da istihdam edilecek olan personeller tercihen Milas, Dalaman ve bodrum ilçelerinde ikamet eden adaylar başvuru yapabilecektir.

Adaylar başvurularını 00007139496 İŞKUR iş ilanı numarasından İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Adaylar başvurularını 30 Kasım 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir.


Muğla/Dalaman 4 beden işçisi duyurusu

İşe alınacak olan kamu işçileri beden işçisi kadrosunda istihdam edilecektir. En az ilköğretim mezunu kadın ve erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurular 00007139496 ilan numarası ile 2 Aralık 2022 tarihine kadar yapılacaktır.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.