Ticari İhtiyaçlarınız İçin Birevim Çözümleri

Ticari İhtiyaçlarınız İçin Birevim Çözümleri

Ticari İhtiyaçlarınız İçin Birevim Çözümleri

Ticari İhtiyaçlarınız İçin Birevim Çözümleri

İş kurmaya ya da işinizi geliştirmeye karar verdiyseniz kaynağa ihtiyaç duyuyor olmalısınız.  Büyüme maliyetlerini karşılamak için borçlanmanız gerekebilir, örneğin yeni bina veya ekipman satın almak borçlanma giderleri arasında yer alabilir.  Tüm bu ihtiyaçlar için banka kredi yükü altına girmeden alternatif bir çözüm önersek ne dersiniz?

Ticari İhtiyaçlarınızda Birevim Yanınızda!

Bir işletmenin ne gibi ticari ihtiyaçları olabilir? Az önce örneklendirdiğimiz şekilde; bina yada ekipman ihtiyaçlarınız olabilir. Üretim çıktınızı artırmak, kalitenin düşmesine neden olabilir ve bu da müşteri veya satış kaybına yol açabilir. İşiniz büyüdükçe, yönetim görevlerini devretmeniz veya iş yüklerini farklı konumlar arasında bölmeniz gerekebilir. Artan sermaye gereksinimleri daha büyük bir işletme, daha büyük bir iş gücü, daha fazla tesis veya ekipman ve daha fazla yatırım anlamına gelir. Artan personel devri, örneğin, personele fazladan iş verilirse, moralleri düşebilir, üretkenlikleri düşebilir veya işinizden ayrılabilirler. Tüm bu sorunların önüne geçmek adına ticari ihtiyaçlarınız için Birevim Faizsiz Finansman şirketi 30 yılı aşkın süredir, hizmet veriyor. 

İster çalışan ister ekipman ister bina ihtiyaçlarınız olsun, her durumda Birevim Danışmanlarına ulaşabilirsiniz. 

Birevim Desteği İle Ticarethanenizi Büyütün

Ekstra hammaddeleri, bitmiş stokları depolama, yeni personeli yetiştirme, ek Makinaları temin etme, reklam giderleri gibi onlarca ihtiyacınıza yönelik destek Birevim’den geliyor.  Pandemi dönemini fırsata dönüştürmek için ticari ihtiyaçlarınız için Birevim uzmanları ile irtibata geçin. 

Birevim İle Ticari İhtiyaçlarınızı Edinme Avantajları Nelerdir?

Birevim 30 yılı aşkın süredir, gerek bireysel gerek ticari destek sağlayan faizsiz finansman hizmeti kuran bir şirkettir.  Son dönemlerde artan şirketler sebebi ile devlet kontrolü artarak bir yasal düzenleme getirilmiştir. Birevim’in referansı ise 30 yılı aşkın süredir verdiği hizmet ile birebir danışanlarıdır.  Sosyal Medya hesaplarından dahi bu kullanıcılara ulaşmanız mümkündür. 

  • Ticari ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz, zor durumlarda taksitlerinizi dondurabilirsiniz.
  • İster sabit ister değişken taksitler ile peşinatsız destek alabilirsiniz.
  • Ara ödeme zorunluluğu bulunmaz. 
  • Peşinat zorunluluğu bulunmaz.
  • Ödeme tutarını kendiniz belirleyebilirsiniz. 
  • Ödeme aralığını kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Her gelir grubuna uygun işletme için 4 farklı tasarruf yöntemi sunan Birevim ile dilediğiniz şekilde işinizi büyütebilir ve geliştirebilirsiniz.  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.