Türk Kızılay’ına Mayıs 2022 Güncel iş başvurusu

Türk Kızılay’ına Mayıs 2022 Güncel iş başvurusu

Türk Kızılay’ına en az ilköğretim mezunlarının başvuru yapabileceği yeni ve güncel personel alımı

Araç sevkiyat personeli alımı, operasyon uzmanı alımı, bilgi teknolojileri teknikeri alımı ile mekanik işler teknikeri alımı olmak üzere dört farklı branşta başvurular alınıyor. En az ilköğretim olmak üzere lise, MYO ve lisans mezunları başvuru yapabilir. İşte mezuniyetler bazında diğer şartların yer aldığı detaylar:
 
Türk Kızılay’ı 2022 yılı personel alımları mezuniyetler
Araç Sevkiyat Personeli alımına en az ilköğretim tercihen de lise mezunu olmak, B, C ve CE Sınıfı ehliyetine sahip, SRC 2-4 ve Psiko-teknik belgelerine sahip olmak, askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak gerekiyor.

Operasyon Uzmanı alımına (İİBF, Mühendislik, Lojistik Yönetimi bölümleri) Lojistik, Endüstri, Çevre, Tekstil mühendisliği mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilmek, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekiyor.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri alımına ilgili üniversite programlarından mezun olmak, MS Office Uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) kurulum ve sorunların giderebilmek şartı var.

Mekanik İşler Teknikeri alımına Meslek Yüksek Okullarının Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, Makine Ressamlığı veya Teknik Resim bölümü mezunu olmak gerekiyor.

2022 yılı kızılay Kamu personel alımı başvuru süreci
Adaylar 8 Mayıs 2022 tarihine kadar online olarak süreci hemen aşağıdaki 4 farklı başvuru ekranı üzerinden tamamlayabilirler

Araç Sevkiyat Personeli başvuru ekranı.

Operasyon Uzmanı başvuru ekranı.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri başvuru ekranı.

Mekanik İşler Teknikeri başvuru ekranı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.