Ümraniye’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak!

Ümraniye’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak!

Ümraniye’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak!

Ümraniye’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak!

İstanbul’un Ümraniye semtinde ev almak isteyen bireyler; kredi faizi ödemeyip, kredi kullanmadan ve peşinat ödemeden ev sahibi olma fırsatlarından faydalanabilirler. Kiracı olmaktan yorulan ve kendi evine sahip olmak isteyen bireylerin, faizsiz toplumsal yardımlaşma sistemlerinden yararlanıp ev sahibi olmak mümkündür. Genellikle bankadan ev kredisi çekip, yüksek faiz ödeyen bireyler, İktisat Evim sayesinde üç farklı sistemden oluşmuş olan dayanışma sistemlerinden faydalanıp, taksit ile ev alması mümkündür.

Faizsiz Ev Sahibi Olunabilir mi?

Birçok insan kendi evine sahip olabilme hayali kurar. Fakat birikimi olmayan ve ev almak için bütçesi bulunmayan birçok birey, bankaların uyguladığı faizlerden yararlanıp ev alırlar. Fakat kredi çekip yüksek faizler ödemeden Ümraniye’de ev almak son derece kolaydır. Yapılması gereken en önemli şeylerden biri faiz uygulamayan tasarruf firmalarının sunmuş olduğu taksitli ev alma sistemlerinden faydalanmaktır.

Kredisiz Ev Alınabilir mi?

Ümraniye bölgesinde kredisiz bir şekilde ev sahibi olmak artık hayal değil. Bu yüzden sektörde hizmet veren faiz uygulamayan faiz şirketlerinin imkânlarından faydalanılır. Bu konu ile alakalı olarak yapılması gereken tek şey sisteme giriş yapıp, 18 yaş sınırını doldurmak gerekir. Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz 3 farklı sistemden ile yararlanabilirsiniz;

  • Kurasız
  • Esnek ödemeli
  • Sıra tespitli

Sıra tespitli sistemlerde yer alan üyeler, ekonomik durumlarına uygun olan taksit seçeneklerini belirleyip, 24, 36 ve 240 kişilik gruplardan birini seçebilirler. Ayrıca katılımcılar ve noterin huzurunda yapılan çekişil sistemi ile sıra tespiti yapılır ve üyelerin sırası belirlenir.

Esnek Ödemeli sistemde toplumsal dayanışma mantığıyla yürütülen sistemlerde esnek ödemeli yöntemler seçilir ve peşinat ödenerek peşinatsız ve kendilerinin belirlediği taksitler ile ödeme yapabilirler. Ara ödeme durumu söz konusu olmadan, herhangi bir peşinat vermeden, taksit artışı ve herhangi bir masraf yapmadan taksit tutarlarını ödeyip ev alabilirsiniz.

Faizsiz tasarruf şirketlerinin sunmuş olduğu avantajlı sistemlerden faydalanıp, kira ödeme sistemi gibi kurasız veya kuralı ve esnek ödeme yöntemlerinden biri seçilir ve sisteme dâhil olunur. İktisat Evim sizlere bu hizmetleri sunarak ev sahibi olmanız için sizlere yardım eder.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.