Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır Ankaraya tayin edildi

Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır Ankaraya tayin edildi

Ankara’ya tayin edilen Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır, kurumda çalışan memurlar ve okul idarecileri ile vedalaştı.

Düzenlenen toplantıda konuşan Sayılır, vedalaşmanın her zaman zor olduğunu, fakat olağanüstü bir dönemde adeta destan yazan kurum çalışanları ile dostlarda vedalaşmanın daha da zor olduğunu belirtti. Ali İhsan Sayılır "Her zaman için bir gün ayrılık vakti gelir. Fakat ayrılırken en önemli şey hizmetleri en güzel şekilde yapmış olmanın verdiği huzurdur. Halkımızın yaşadığı depremin olağanüstü şartlarında dillere destan çalışma örneği gösterdiniz. Büyük bir özveri göstererek, okullarınızı ve sinenizi en zor dönemde herkese açtınız. Yine el ele vererek, birlikte 2014 yılında bitirilmesi gereken yatırımları 2012 yılında bitirdik. Van’ın kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her bölgesine yatırımlar yaptık. Ömrümü geçirdiğim Van’dan ve Van halkından her zaman iyilik gördüğümden depremde bir gün bile ayrılmadım ve ayrılmayı düşünmedim.
Ankara da Bakanlık Müşavirleri Birimi'ndeki görevine dönecek olan Sayılır, yıllardır görev yaptığı, çok sevdiği Van için her şeyin kendi döneminden daha iyi ve güzel olmasını temenni ettiğini, yeni Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’ya da başarılar dilediğini belirtti.
Sayılır, görev süresi içinde kendisine desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.