Yeşilay İş İlanları 2019 - Yeşilay 23 Farklı kadro ile çok sayıda personel alıyor

Yeşilay İş İlanları 2019 - Yeşilay 23 Farklı kadro ile çok sayıda personel alıyor

Yeşilay İş İlanları 2019 - Yeşilay 23 Farklı kadro ile çok sayıda personel alıyor

Yeşilay  tarafından yayımlanan personel alım ilanında 23 personel alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlar toplam 6 farklı kadrodan meydana gelirken kurumun farklı illerde bulunan birimlerine aynı kadrolarda personel alımları olacağı ilan edildi. Yayımlanan ilan metinlerine göre alım yapılacak pozisyonlar şunlar:

Yeşilay İş İlanlarında Yer Alan Açık Kadrolar: En fazla alım ilanına sahip iki kadro Klinik Psikolog ve Sosyal Hizmet Hizmet Uzmanı. Yeşilay bu iki kadronun dışında ayrıca Halkla İlişkiler Personeli kadrosu için de birden fazla alım ilanı yayımladı. İlan metninde yer alan diğer iki kadro ise şu şekilde, Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İşbirlikleri ve Kurumsal İletişim Süreç Yönetici.

Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanında yer alan açık kadrolar için bazı koşullar ortak olup her aday tarafından sağlanmalı. Bazı koşullar ise kadrolara göre özel belirleniyor. 

Genel Koşullar: 
 Yeşilay adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, İlanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmasını, Kamu haklarından mahrum olmaması, erkek adayların askerlikle ilişiğnin olmaması ve 18 yaşından büyük olması gibi genel şartların sağlanmasını istiyor. 
Klinik Psikolog Kadrosu Başvuru Şartları

Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip, En az 3 yıl Psikoterapi ve tercihen bağımlılıklar üzerine yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Bilişsel Davranışçı Terapi ve/veya Şema Terapi eğitimleri almış, Danışan güvenliği ve memnuniyetine önem veren,

Sosyal Hizmetler Kadrosu Başvuru Şartları

Üniversitelerin Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, Branşı ile ilgili yenilikleri, tüm güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan, MS Office programlarına hakim,

Halkla İlişkiler Kadrosu Başvuru Şartları

Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, prezantabl ve güler yüzlü, Etkin iletişim, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın adaylara duyurulduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

https://www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-yesilay-cemiyeti-43637-79034

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.