Yok artık bu kadar da olmaz

Yok artık bu kadar da olmaz

Öz OĞLUYLA Evlendi?? SONUNDA BU DA OLDU!DETAYLAR

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yaşayan 43 yaşındaki Patricia Ann Spann hem öz kızı hem de öz oğluyla evlilik yaparak büyük bir skandala imza atmıştı. Patricia hakkında son karar çıktı

Dünyaya nereye gidiyor dedirten türden bir haber. Geçtiğimiz aylarda büyük bir skandal neden olan ‘Hem öz oğluyla hem öz kızıyla evlendi’ haberi başka bir boyut kazandı. 43 yaşındaki Patricia Ann Spann’in öz kızı ve öz oğluyla evlendiği ve ilk görüşte aşık olduğu iddia edilmişti. Daha önce sadece para cezasına çarptırılan anne kız için yeni bir karar çıktı

ABD’nin Oklahoma eyaletinde, on yıl önce oğluyla evlenen, şimdi de kızıyla evlenen 45 yaşındaki Patricia Spann, suçunu itiraf edince iki yıl hapis cezası aldı. Daha önce sadece para cezası verilmişti. NE OLMUŞTU; 43 yaşında olan Patricia Ann Spann Amerika’nın Oklahoma eyaletinde yaşıyor. Spann, üç çocuk dünyaya getirdi; ancak üçünün de velayeti mahkeme kararıyla çocukların babaannesine verildi. Çocuklarıyla çok fazla görüşemeyen Spann, bundan iki yıl önce kızı Misty Velvet Dawn ile buluştu.

Yıllarca görüşmeyen anne kız, ifadelerinde belirttiklerine göre ilk görüştükleri günden itibaren çok iyi anlaştılar. Hatta o kadar iyi anlaştılar ki, geçtiğimiz Mart ayında, akraba evliliğinin yasak olduğu Oklahoma eyaletinde soyadlarının farklılığından yararlanıp evlendiler! Patricia Spann, artık resmi kayıtlarda gözükmediği için 25 yaşındaki kızı Misty Velvet Dawn Spann ile evlenmesinde sorun yaşanmayacağını düşündüğünü ifade etti. İkilinin ev arkadaşlarını denetlemeye gelen Sosyal Hizmetler görevlisi bu garip durumu polise ihbar etti. Polis anneyi de, kızını da derhal tutukladı. Zira, Oklahoma eyaletinde cinsel birliktelik olsa da olmasa da ensest evlilik yasak!

OĞLU İLE DE EVLENMİŞ Spann, oğullarından Jody Calvin Spann ile de 2008 yılında evlendi. 2010 yılında durum fark edildi. Spann’in oğluyla evliliği kanunlara aykırı bulunup, geçersiz sayıldı. Diğer oğlu Cody bu hassas konuya ilişkin sorulara şu yanıtı verdi: “Annem iki çocuğunun hayatını da mahvetti!” Spann soruşturması boyunca aynı şeyi tekrarlıyordu: “Kızımla evlenerek kanunlara aykırı bir şey yaptığımı bilmiyordum!” Spann ve Misty 10.000 ABD Doları cezaya çarptırılmıştı. Neden evlilik kararı aldıkları da, aralarındaki ilişkinin boyutu da bilinmiyor.Yerel basın, iki erkek ve bir kız çocuğunun velayetini yıllar önce kaybeden Patricia Spann’in 2008’de de oğullarından biriyle evlendiğini bildirdi. Bu evliliğin de 15 ay sonra oğlunun talebiyle iptal edildiği ifade edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.