Yapı Kredi Bankası emeklilere geri ödemesiz bin 750 TL veriyor!

Yapı Kredi Bankası emeklilere geri ödemesiz bin 750 TL veriyor!

9 gün sonra sona eriyor: Yapı Kredi Bankası emeklilere geri ödemesiz bin 750 TL veriyor!

Yapı Kredi bankası emekliler için özel kampanyasını duyurdu. Yazılı açıklamada bulunan banka 30 Haziran tarihine kadar başvuruda bulunan emeklilere geri ödemesiz bin 750 TL’ye varan ödeme yapıyor. Yapı Kredi Bankası’nın emeklilere verdiği ödemeden faydalanmak için, 1 Nisan 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü verme şartı aranıyor.

Emekliler için kamu ve özel bankalar promosyon yarışına giriyor. Yapı Kredi Bankası promosyon kampanyasının sona ermesi için son 9 gün kaldı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, 1 Nisan 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü verenlere 1.750 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapılacak.
 
Promosyon kampanyası detayları
Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1.200 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 1.500 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödenir.
1.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.

Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon verilmez.

Nakit promosyonun ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Maaşımı Yapı Kredi’den nasıl alabilirim?
Yapı Kredi müşterisi iseniz sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilir veya Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, e-Devlet kanallarından SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz e-Devlet veya SGK Müdürlükleri vasıtasıyla SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Yeni emekli olacaklar için; SSK veya Bağ-Kur‘dan emekli olacaksanız e-Devlet / SGK Müdürlüklerine yapacağınız başvuruda, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalışmakta olduğunuz kuruma ileteceğiniz emeklilik başvurusu dilekçesinde Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.