İŞKUR sayfalarında yayınlanan 10 işçi alımı ilanı

İŞKUR sayfalarında yayınlanan 10 işçi alımı ilanı

Belediye tarafından İŞKUR sayfalarında yayınlanan 10 işçi alımı ilanı

40 Çöp Kamyonu Arkası Personeli Alım Detayları

10 çöp kamyonu şoförü ile birlikte ayrıca 40 çöp kamyonu arkası işçisi de İnegöl Belediye’sine alınacaktır. Şoförler için yaş sınırı 41 iken, çöp kamyonu arkası personel için bildirilen maksimum yaş sınırı 46’dır. 46 yaşını doldurmamış olan vatandaşlar yukarıdaki şartları sağlamaları durumunda iş başvurusunda bulunabilmektedir.


Başvuru Sırasında Talep Edilecek Belgeler

Şoförler için güncel olan (tarihi geçmemiş) psikoteknik belgesi talep edilmektedir.

Şoför adayların eski ehliyet sistemi ile ‘E’ yeni ehliyet sistemi ile ‘C’ sınıfı araç ehliyetine sahip olması beklenmektedir.

SRC2 ile birlikte SRC4 belgelerine sahip olmayan şoför adaylarından gelen başvurular kabul edilmemektedir.

En az 3 yıl boyunca kamyon şoförlüğü yapılmış olması gerekmektedir. 3 yıllık deneyim sürecinin kanıtlı ve belgeli olması talep edilmektedir. Bu doğrultuda çalışılan iş yerinden belgeli olacak şekilde söz konusu en az 3 yıllık deneyimin belgesi başvuru sırasında talep edilecektir. (Çöp kamyonu arkası personelleri için bu madde geçerli değildir.) İş ilanına alınan başvurular, sadece İnegöl sınırları içerisinde ikamet etmekte olan vatandaşlara yöneliktir.


İnegöl Belediyesine Başvurumu Nasıl Gönderebilirim?

Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız sizler de İnegöl Belediyesi’ne çöp kamyon şoförü olarak müracaat edebilirsiniz. Ancak başvuru şekli gönderim şeklinde (posta veya elektronik ortam) olmamaktadır. Tek başvuru şekli adrese bizzat erişim şeklindedir. Başvuru adresi açık tanımla şu şekildedir. Mahmudiye Mahallesi, 29. Mobilya Sokak, İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası – İnegöl / Bursa’dır. Müracaat işlemleri konusunda ilgili kişi Temizlik İşleri Müdürlüğüne yapacaktır.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum