Osmangazi Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi memur alımı ilanı yayınladı.

 Osmangazi Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi memur alımı ilanı yayınladı.

 Osmangazi Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi zabıta memuru ve düz memur alımı ilanı yayınladı.

 Osmangazi Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi zabıta memuru ve düz memur alımı ilanı yayınladı.

Konya BB Zabıta Memur Alımı

İlk defa atanmak üzere belediye ilanına başvuru yapacak olan adayların Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler bölümlerinden birinden önlisans eğitim seviyesinde mezuniyete sahip olması gerekmektedir. Adayların KPSS P93 puan türünde en az 65 puan almış olması gerekiyor. B sınıfı ehliyet belgesi istenmektedir. Görevini yapmasına engel sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor. Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak gerekiyor.


Osmangazi Belediye Düz Memur Alımı

Belediye, 5 memuru alımı kadrosu için Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Ekonometri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Finans ve Bankacılık, İktisat, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Maliye, Muhasebe ve Finansman Yönetimi, bölüm mezunlarından; 19 zabıta memurunu Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) eğitimi almış adaylardan ve 8 lise veya dengi okul mezunlarından alım yapacağını duyurdu. Her kadro için adayların KPSS kendi eğitim seviyesinde en az 70 puan almış olması gerekmektedir.


Belediye Personeli Alımı Başvuru Tarihleri

İki belediye için de kadrolar için başvurular 13 Mart 2023 – 17 Mart 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Konya için adaylar Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Konevi Mahallesi, Millet Caddesi Konya Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası No:14 Meram/KONYA adresine şahsen; Bursa için ise, Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 10 Osmangazi / Bursa adresine başvurularını belirtilen tarihler de yapacaklardır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.