Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne 50 Temizlik Personeli Alınıyor

Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne 50 Temizlik Personeli Alınıyor

40 kişinin çöp kamyonu arkası personeli, 10 kişinin ise çöp kamyonu şoförü olarak işe alınacağı bildirilmekte.

Temizlik İşçisi ve Belediye Şoförü Başvuru Şartları

Yalnızca Türk vatandaşların müracaatları kabul edilmektedir.


Adayların askerlik ile ilgili bir ilişkilerinin olmaması şartı vardır.

İş pozisyonuna uygun nitelikte sağlığa sahip olunması beklenmektedir. Başvurulacak olan işe uygun olmayacak şekilde sağlık sorunları olanlardan gönderilen özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.

Çalışma şekli vardiyalı sistem ve esnek saatler içermektedir. Bu sebeple işe başvuruda bulunan adayların bu şartları kabul ediyor olmaları ve bu sistemdeki çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir.

Belediye personeli olacak adayların yüz kızartıcı suç sebebiyle mahkûm olmamış olmaları şartı vardır.


Sadece Bursa ilinin İnegöl ilçesinde ikamet eden adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Şoför adaylarının 41, çöp kamyonu arkası personel adaylarının ise 46 yaşından gün almamış olmaları şartı bildirilmiştir.

Adaylar müracaat sırasında özgeçmişlerini iletirken muhakkak bir adet fotoğraf da eklemelidir. Fotoğrafsız özgeçmişlerin değerlendirme dışı tutulacağı bildirilmiştir.

Çöp kamyonu şoförü olarak iş başvurusu yapacakların psiko-teknik, SRC-2 ve SRC-4 belgelerine sahip olmaları ile birlikte, eski ehliyet sistemine göre ‘E’, yeni ehliyet sistemine göre ise ‘C’ sınıfı ehliyete sahip olmaları beklenmektedir.


İnegöl Belediyesi Personel Alımı Başvurusu Aşamaları

Açılan ilana müracaat etmek isteyenler, yukarıdaki şartları sağlamaları durumunda bildirilen başvuru belgeleri eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Başvuru tarihleri konusunda yapılan açıklama şu şekildedir. İlana yapılan müracaatlar 09.03.2023 tarihi itibariyle kabul edilmektedir. Son başvuru günü 31.05.2023 günü şeklinde planlanmıştır. Başvuruda bulunmak isteyenler en geç Mayıs ayının son gününe kadar başvuru belgeleri ile birlikte Belediye’ye müracaat etmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.