68 adet memur ve zabıta alımı gerçekleştirilecek

68 adet memur ve zabıta alımı gerçekleştirilecek

Bahçelievler Belediye Başkanlığı kadrosunda çalıştırılmak üzere 68 adet memur ve zabıta alımı gerçekleştirilecek

Başvurular İstanbul İli Bahçelievler’de bulunan ‘Bahçelievler Belediyesi Teknik Hizmetler Binası’ içerisinde yapılacaktır. Başvuru saatleri; mesai saatlerine göre belirlenmiş olup 09.00-12.30 / 13.00-16.30 saat dilimleri olarak belirlenmiştir. Başvuru için istenen belgeleri getiren adaylar aynı gün içerisinde sağlık personeli kontrolünde boy ve kilo ölçümüne alınacaklar. Müracaatlar sadece şahsen kabul edilecek ve başvuru açık adresi şu şekildedir: “Çobançeşme Mahallesi Sanayi Cad. No: 48 Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL”. Posta yoluyla ya da diğer yollar ile yapılan başvurular işleme alınmayacaktır.


Bahçelievler Belediye Memur Alımı Sınav Tarihi ve Konuları

Sınav yeri ve tarihi zabıta memurları ve diğer memurlar olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

Zabıta memuru alımı için sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün yapılacaktır. Aynı gün içinde bitmemesi durumunda ise ertesi günlere de sınav eklenebilecek. Zabıta memuru adayları için sınav tarihi ve yeri: 21 Şubat 2023 günü saat 11:00 olarak belirlenmiştir. Sınavın yapılacağı yer ise: “Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Kültür ve Spor Kompleksi Kütüphanesi, Siyavuşpaşa Mah. Çavuşpaşa Cad. Oğuzhan Sok. No: 9 Bahçelievler/İSTANBUL”dur.


Diğer Memur alımları için sınav tarihi 28 Şubat 2023 günü saat 11:00 olarak belirlenmiştir. Sözlü ve uygulamalı sınav zabıta memuru alımında olduğu gibi aynı günde yapılacaktır. Yetişmemesi durumunda ise ertesi günlerde devam ettirilebilecek. Sınav yeri: “Bahçelievler Belediyesi Teknik Hizmetler Binası, Cemil Meriç Kültür Merkezi Çobançeşme Mahallesi Sanayi Cad. No: 48 Yenibosna/Bahçelievler/İSTANBUL”dur.

Sözlü sınav konuları;

● Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, ● Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, ● 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, ● Kadro unvanına ilişkin mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesi, ● Mahalli İdareler İle İlgili Temel Mevzuat konularıdır.


Zabıta memurlarının katılacağı uygulamalı sınav; sportif dayanıklılık ve mesleki bilgi ve becerinin ölçülmesi şeklinde yapılacaktır.

Başvurular 23 Ocak 2023 tarihinden alınmaya başlanacaktır. Başvuru için geçerli olacak son gün ise27 Ocak 2023 olarak belirlenmiştir.

KAMUDA İŞ SAHİBİ OLMAK İÇİN;

1- Youtube TYP ve kamu iş ilanları kanalımıza tıklayın hemen abone olun

2- Android uygulamızı indirin kamuda iş ilanlarını cep telefonlarınıza ücretsiz bir bildirimle gönderelim. iş ilanlarını kaçırmayın tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.