İzmir büyükşehir belediyesi yan kuruluşu olan İZDOĞA İŞ BAŞVURUSU 2022

İzmir büyükşehir belediyesi yan kuruluşu olan İZDOĞA İŞ BAŞVURUSU 2022

İzmir büyükşehir belediyesi yan kuruluşu olan İZDOĞA birimleri içinde istihdam edilmek üzere daimi şoför alımı yapılacaktır.

KPSS şartsız güncel 60 kadrolu şoför alımı başvuru şartları


İZDOĞA birimleri içinde istihdam edilmek üzere daimi şoför alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin üniversite mezunu olması ve ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Bildirilmiş olan KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı resmi bilgileri yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunlu

Bütün başvuru yapacak olan adayların en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.


İzmir büyükşehir belediyesi KADROLU 60 şoför alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları aşağıda yazılı link üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru İşlemleri İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.