Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı  50 itfaiye eri alımı ve 50 zabıta memuru alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 itfaiye eri alımı ve 50 zabıta memuru alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 itfaiye eri alımı ve 50 zabıta memuru alımı yapacak.

5160 TL maaşla 100 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı başvuruları başlıyor. Adaylar başvurularını 14-18 Haziran tarihlerinde yapacak. Alım ilk defa atanmak üzere gerçekleştirecek.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 itfaiye eri alımı ve 50 zabıta memuru alımı yapacak.

50 zabıta alımı: ekonomi, iktisat, iş idaresi ve iktisat, işletme ekonomi, işletme iktisat, işletme, işletmecilik, iş idaresi, yönetim ve organizasyon, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, çalışma ekonomisi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, maliye, beden eğitimi ve spor, beden eğitimi ve spor öğretmenliği yerel yönetimler mütercim-tercümanlık türkçe-almanca-ingilizce,  mütercim-tercümanlık (ingilizce-fransızca-türkçe), mütercim-tercümanlık (ingilizce),  çeviribilim (ingilizce), mütercim-tercümanlık (ingilizce-fransızca) lisans mezunu olmaları gerekiyor. B sınıfı sürücü ehliyeti olması istenmektedir.
 
50 itfaiyeci alımı: önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Makine, motor, otomotiv, elektrik-elektronik, sivil savunma ve itfaiyecilik, itfaiyecilik ve yangın güvenliği,  ilk ve acil yardım mezunları arasından alım yapılacak. C sınıfı ehliyetliler başvuru yapacak.

Erkek adaylar için askerlik ile ilgili askerlik ilişiği bulunmaması, askerlik çağına gelmemiş olması, erteletmiş olması, yedek sınıfına geçirilmiş olması, Mesleğini yapmaya engel olacak zihinsel ve bedensel engeli olmaması, Sınav tarihinde adayların 31 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Adayların boylarının asgari erkeklerde 167 santim, kadınlarda 160 santim olması şartları bulunmaktadır.
 
Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını 14 Haziran 2021 ile 18 Haziran 2021 tarihleri arasında başvurularını tekirdag.bel.tr adresinden elektronik olarak yapmaları gerekmektedir.

KOLAY İŞ BULMAK İÇİN 4 ŞEY YAPIN!

  1. 30 Bin Personel Alımını kaçırmamak için hemen buraya tıklayıp Türkiye'nin En iyi Youtube iş ilanları kanalına abone olup Bildirim zilini açın!
  2. 100 bin kişinin cebine indirdiği Türkiye'nin En iyi Cep uygulamasını indirin iş ilanlarını ücretsiz cebinize iletelim!
  3. TÜRKİYE'NİN EN İYİ İŞ İLANLARI TELEGRAM GRUBU. 2000 KİŞİ ANLIK YAZIŞIYOR HİÇBİR İŞ İLANINI KAÇIRMIYOR TIKLA SENDE ARAMIZA GEL
  4. FACEBOOKTA TÜRKİYENİN EN İYİ TYP VE İŞ İLANLARI KPSS MEMUR ALIMLARI GRUBU TIKLA SENDE ARAMIZA GEL

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.